Mundo Deportivo: Niepewna kwestia nowej umowy dla Ter Stegena?

Maciej Łoś

27 lipca 2020, 18:00

Mundo Deportivo

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Przedłużenie kontraktu z Markiem-André ter Stegenem jest priorytetem dla Barcelony. Wciąż nie wiadomo jednak, kiedy obie strony dojdą ze sobą do porozumienia.

Marc-André ter Stegen wrócił z kilkudniowych wakacji na Ibizie i będzie przygotowywał się do decydującej fazy Ligi Mistrzów. Na lotnisku został zaczepiony przez dziennikarza, który spytał go o kwestię przedłużenia kontraktu z Barceloną. Niemiec uśmiechnął się i powiedział tylko: "Zobaczymy".

Obecna umowa bramkarza obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Ter Stegen jest bez wątpienia kluczowym graczem Barcelony i nikt nie wyobraża sobie, by mógł odejść z klubu. Rozmowy o nowej umowie rozpoczęły się już kilka miesięcy temu, jednak zostały przerwane przez pandemię koronawirusa. 

Dwa dni temu Mundo Deportivo informowało o tym, że Ter Stegen jest bardzo bliski podpisania nowej umowy. Niemiec miał zgodzić się na mniejszą pensję w pierwszym sezonie, która miałaby wzrastać w kolejnych latach. Wszystko po to, by pomóc Barcelonie w trakcie kryzysu finansowego. Dzisiejsza tajemnicza odpowiedź bramkarza może sugerować jednak, że porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dziennikarstwo poziom: Fakt.
Jak w najbliższym czasie nie podpiszą umowy to już niedługo zaczną się cyrki pod tytułem: szwagier stryjecznego wuja Ter Stegena widziany w taksówce 600km na południowy-zachód od Turynu, transfer do Juventusu potwierdzony?

Nie odejdzie ze względu na rodzinę, która dobrze się czuje w Barcelonie. Zamykam.

Lepiej dla niego aby odszedł do jakiegoś zwycięskiego projektu.

Ale mu powiedzial....

Boję się, że ten zarząd będzie w stanie spieprzyć taką kwestię jak przedłużenie umowy z ter Stegenem... obym sie mylił, ale jak wiemy - ten zarząd na prawdę stać na wiele jeśli chodzi o spieprzenie spraw :D

Sprzedajmy Ter Stegena za 60mln bo nie pasuje do nas wiekiem a kupmy Buffona za 100mln plus 50 zmiennych. Bartek lubi takie interesy.

Chciał zbyć dziennikarzy i tyle :)

Może podobnie jak Messi zwleka z podpisem na niekorzyść obecnego prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zaczynamy telenowele...

Co mu się dziwić? Przyszedł zdobywać trofea, a trafił do gniazda zapatrzonych w siebie leniwych gwiazdeczek, które nic nie wygrywają...

MATS! Nowy kontrakt, podwyżka i opaska kapitana! Tak to widzę. Piłkarz, który nigdy nie zawiódł i zawsze trzyma swój poziom.

Może to i lepiej jakby nie przedłużał, wtedy włodarze będą musieli pomyśleć nad wzmocnieniem obrony a nie odprawiać modły żeby MATS Uratował zespół