Arturo Vidal: Jestem w dobrej formie i mam nadzieję, że nadal będę zdobywał bramki

Maciej Łoś

11 lipca 2020, 21:50

Marca

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Arturo Vidal odpowiedział na pytania dziennikarzy po meczu z Realem Valladolid.

Wymęczone zwycięstwo: To był trudny mecz. Valladolid gra bardzo dobrze i sprawił nam wiele problemów. Najważniejsze, że wygraliśmy.

Problemy po przerwie: To prawda, że czasem potrzebujemy czasu, żeby wejść na swój poziom. Musimy to poprawić, być bardziej skoncentrowani. To jest potrzebne, żeby dalej walczyć o trofea.

Gol: Jestem w dobrej formie i mam nadzieję, że nadal będę zdobywał bramki. Najważniejsze, że to trafienie dało zwycięstwo Barcelonie.

Marc-André ter Stegen: Gdy prowadzimy grę, nasi przeciwnicy czekają na nasze błędy. Wtedy pomaga nam Marc, który wykonuje świetną robotę.

Tytuł mistrzowski: Nie zależy od nas, będziemy walczyć i dawać z siebie wszystko. Jeśli nie wygramy LaLigi, skupimy się na Lidze Mistrzów. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak czytam brednie o slabej formie Vidala przez forumowiczow to nie mam pytan kto tu sie udziela. Mam wrazenie, ze to jeden z nielicznych... bardzo nielicznych, ktorzy zostawiaja serce i pluca na boisku. Facet gra od niedawna u nas, a ma wieksze checi niz reszta z "czlapakow".

Radomiak podobno potrzebuje ludzi w formie na Ekstraklasę

Może nie jest w formie, ale w przeciwieństwie do innych, w miarę idzie mu strzelanie bramek.

Powienien odejść, bo nie ma pojęcia o ataku pozycyjnym.

dzieki za bramke i powodzenia w innej druzynie

Strzeliłeś bramke, ale w dobrej formie to ty na pewno nie jesteś Arturek

Vidal twoja forma zaginęła jakieś 5 meczy temu.