Ander Herrera: Nie widzę żadnych szans na odejście Neymara i Mbappe z PSG

Julia Cicha

7 lipca 2020, 16:25

Mundo Deportivo

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Wiele mówi się o przyszłości Neymara i Kyliana Mbappe. Piłkarze mogli trafić odpowiednio do Barcelony i Realu, ale z powodu kryzysu wywołanego pandemią ich sytuacja jest niepewna. Szanse na przeprowadzenie transferu skomentował gracz PSG Ander Herrera na antenie Onda Cero.

- Teraz nie widzę żadnej szansy na te transfery. Obaj są zaangażowani w grę w PSG, są tam szczęśliwi. Nie ma to nic wspólnego z tym, co się mówi. Ponadto nie wierzę, by Real i Barça były w stanie sprostać teraz takiej operacji, choć nie jestem ekonomistą ani nie wiem, co dzieje się wewnątrz klubów.

- Neymar jest moim zdaniem całkowicie zaangażowany w projekt. Stara się, by grupa była silna, organizuje kolacje u siebie w domu, nie tylko w urodziny. Przyjemnie dzieli się z nim chwile w drużynie. Jest coraz bliżej stania się następcą Messiego i Cristiano Ronaldo, jeśli chodzi o Złotą Piłkę.

- Jako rywal Eden Hazard był bardzo dobry. Gdy grałem w Premier League, robił różnicę. Nie jest egoistyczny, gra zespołowo, myśli o grupie. Prosi o piłkę w każdej chwili. Bardzo go podziwiam. Widzę, jak z Neymarem i Mbappe będzie walczył o Złotą Piłkę, kiedy Messi i Cristiano już się zmęczą.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech siedzi u szejków jako nauczka dla przyszłych pokoleń...

ktoś kiedyś wspomni ale opowiadać historii to nie będzie

Alleluja i do przodu niech bedzie ich legenda i bedzie spokój .

A kto by ich chciał? :P

Dajcie juz spokój z tym neymarem pajac i tyle chciał kasy to ma niech nie wraca nigdy

Pique też mówił "ZOSTAJE" a za kilka dni Neymar był już zawodnikiem PSG :D

"Jest coraz bliżej stania się następcą Messiego i Cristiano Ronaldo, jeśli chodzi o Złotą Piłkę." "...kiedy Messi i Cristiano już się zmęczą." Co On ćpie? :-)

A tu myk, Neymar w Barcelonie, Mbappe w Realu.

Herrera, znaczący nic, może sobie mówić.

Grając w Ligue 1 nie ma szans na zdobycie ZP, no chyba, że strzeli hattrick w finale LM.