Manu Trigueros: Bardzo utrudnimy Barcelonie zadanie

Julia Cicha

3 lipca 2020, 18:00

COPE

7 komentarzy

Piłkarz Villarrealu Manu Trigueros opowiedział na antenie Cadena COPE o zbliżającym się meczu z Barceloną.

- Patrząc na naszą dynamikę, mamy bardzo dobrą okazję, choć rywale walczą o tytuł. Bardzo utrudnimy Barcelonie zadanie. Po przerwie w rozgrywkach wróciliśmy w bardzo dobrej formie, zdobyliśmy wiele punktów, dzięki czemu walczymy o piękne cele. Znamy nasze możliwości, Liga Mistrzów jest o trzy punkty od nas, chcemy grać w europejskich pucharach.

- W szatni panuje bardzo dobra atmosfera, wygrane pomagają. Znaleźliśmy świetną równowagę, z solidną obroną, a dzięki naszej jakości w ataku trudno jest, byśmy nie trafiali do siatki. Mecz z Barçą będzie bardzo trudny, bo jeśli ma ona swój dzień, trudno ją pokonać, tam grają najlepsi na świecie. Obie drużyny będą chciały wygrać, spotkanie na pewno będzie piękne.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

i ten moment, kiedy taki trash-talk może okazać się prawdą. kiedy wrócą czasy kiedy nikogo się nie baliśmy, a takie wypowiedzi wzbudzały u nas śmiech?

W tym momencie Barcelona sama sobie utrudnia. Z całym szacunkiem do Vilarrealu, ale gdyby Barca była w formie, przy takim potencjale jakim dysponuje, to za dużo by nie przeszkodzili. Teraz każda druzyna próbuje wykorzystać szanse, żeby pokonać Barcelonę.

Zagrać w końcu dobrze, zdobyć 3 pkt ,poprawić morale do końca sezonu, osiągnąć coś dobrego w Lidze mistrzów, takiej postawy oczekuję bo niestety liga należy juz w 99% do Realu. Do tego sprawy pozaboiskowe poukładać bo bez tego nie ma mowy o dobrym zespole i wynikach

W obecnej sytuacji każda drużyna z la liga ma równe szanse z Barcelona

Trigueros tylko żebyś nas nie "triggerował" :p

Villarreal nie muszą nam utrudniać , wystarczy że Barca to sama sobie robi

Może być podobnie jak z Celtą.