Cadena SER: Leo Messi planuje odejść z Barcelony w 2021 roku

Julia Cicha

3 lipca 2020, 09:44

Cadena SER, Mundo Deportivo

283 komentarze

Fot. Getty Images

W programie “El Larguero” na antenie Cadena SER podano zaskakujące informacje. Wg stacji Leo Messi chce wypełnić swój kontrakt obowiązujący do 2021 roku, a następnie odejść z klubu.

Argentyńczyk miał wstrzymać negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, które rozpoczęły się bardzo dobrze. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że rozmowy zostały przerwane. Wg SER Messi powiedział swoim najbliższym kolegom z szatni, że nie chce być problemem dla klubu. Zawsze powtarzał bowiem, że zostanie, dopóki będzie chciany. Obecnie piłkarz ma dość ciągłych wycieków informacji z klubu oraz obwiniania go za decyzje, z którymi nie miał nic wspólnego. Do tego od dłuższego czasu Barcelonie brakuje zwycięskiego projektu sportowego.

Powyższe doniesienia skomentował trener Álvaro Benito, współpracownik SER: - Messiemu jest przeznaczone zakończenie kariery w Barcelonie, choć z pewnością nie cieszy się zbytnio tym, co działo się ostatnio na boisku i poza nim. Chciałbym, żeby został. Barça rozegra cztery dobre mecze i wszystko się zmieni. Być może, jeśli kolejny sezon będzie dobry, to Leo zostanie. Mimo że jestem kibicem Realu, chcę, by najlepsi piłkarze grali w naszej lidze, a obecnie najlepszy jest Messi.

Według Mundo Deportivo klub nie wie nic o potencjalnych planach odejścia Messiego. Dziennik próbował skontaktować się z otoczeniem zawodnika, ale nie było to możliwe.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kto wie czy te ploty nie wypuszcza po prostu nasz uroczy Bartomeu, po nim to wszystko możliwe...
« Powrót do wszystkich komentarzy