Cadena SER: Leo Messi planuje odejść z Barcelony w 2021 roku

Julia Cicha

3 lipca 2020, 09:44

Cadena SER, Mundo Deportivo

283 komentarze

Fot. Getty Images

W programie “El Larguero” na antenie Cadena SER podano zaskakujące informacje. Wg stacji Leo Messi chce wypełnić swój kontrakt obowiązujący do 2021 roku, a następnie odejść z klubu.

Argentyńczyk miał wstrzymać negocjacje w sprawie przedłużenia umowy, które rozpoczęły się bardzo dobrze. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że rozmowy zostały przerwane. Wg SER Messi powiedział swoim najbliższym kolegom z szatni, że nie chce być problemem dla klubu. Zawsze powtarzał bowiem, że zostanie, dopóki będzie chciany. Obecnie piłkarz ma dość ciągłych wycieków informacji z klubu oraz obwiniania go za decyzje, z którymi nie miał nic wspólnego. Do tego od dłuższego czasu Barcelonie brakuje zwycięskiego projektu sportowego.

Powyższe doniesienia skomentował trener Álvaro Benito, współpracownik SER: - Messiemu jest przeznaczone zakończenie kariery w Barcelonie, choć z pewnością nie cieszy się zbytnio tym, co działo się ostatnio na boisku i poza nim. Chciałbym, żeby został. Barça rozegra cztery dobre mecze i wszystko się zmieni. Być może, jeśli kolejny sezon będzie dobry, to Leo zostanie. Mimo że jestem kibicem Realu, chcę, by najlepsi piłkarze grali w naszej lidze, a obecnie najlepszy jest Messi.

Według Mundo Deportivo klub nie wie nic o potencjalnych planach odejścia Messiego. Dziennik próbował skontaktować się z otoczeniem zawodnika, ale nie było to możliwe.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam mieszane uczucia. Odejście Messiego odciąży budżet, będzie można zacząć budować nową Barcę, wreszcie będzie można wrócić do tiki-taki a nie do-tylu-albo-do-messiego. Z drugiej strony? Widzieć go w koszulce innego klubu? Nie oszukujmy się w nowym klubie będzie grał rewelacyjnie, efekt zmiany środowiska, nowe chęci. Będzie boleć... ale przeżyłem odejście Ronniego, okazało się, że wyszliśmy na tym jeszcze lepiej. trenerem został były zawodnik Barcy, postawił na szkółkę... ale tę historię każdy już zna

@ferdas_rawa nie ma kasy na transfery i tak. Troche z budzetubodejdzie ale nie az tyle na transfery 80mln na transfer to gora jeden pilkarz, bo trzeva lamietac ze w cale tak niesamowicie nie odciazy bo kasy nie wydrukują

@Scross wszystkiego się nie wygra to sport. Ostatni sezon Guardioli. A miał skład w najlepszym wieku piłkarskim.

@Scross rocznie Barca płaci Messiemu ok 100 mln euro, premie + pensja. Jak odejdzie Messi to będzie można pożegnać też Suareza, kolejne + 16 mln + premie. Czy to jest mało? to prawie 1/4 całego budżetu Barcelony. A przedłużenie kontraktu z Lionelem też darmo nie będzie, za podpisanie pewnie ze 100, podniesiona pensja.
Kiedyś ten dzień nadejdzie...
« Powrót do wszystkich komentarzy