Guillem Jaime: Barcelona była dla mnie szkołą życia i drugą rodziną

Łukasz Lewtak

3 lipca 2020, 09:07

Sport

Brak komentarzy

Fot. Getty Images

Guillem Jaime opublikował specjalną wiadomość, w której żegna się z FC Barceloną i jej kibicami. Zawodnik Barçy B rozstał się z klubem 30 czerwca. Występował w barwach Blaugrany od kategorii prebenjamin (7-8 lat), a latem ubiegłego roku podczas presezonu zagrał w barwach pierwszej drużyny w spotkaniu z Chelsea.

- Czternaście lat temu po raz pierwszy założyłem koszulkę FC Barcelony. Miałem tylko osiem lat i ogromną chęć gry w piłkę. Szansa na bycie w Barcelonie jako dziecko była cudownym marzeniem, które miałem od małego - podkreśla Guillem Jaime.

- Dla mnie Barça była szkołą życia ze swoimi wartościami: szacunkiem, wysiłkiem, ambicją, pracą w zespole i skromnością. Nie mam słów, aby podziękować wszystkim, którzy pomogli mi na tej drodze, wszystkim trenerom, delegatom, fizjoterapeutom, osobom odpowiedzialnym za sprzęt i całemu personelowi La Masii, a w szczególności wszystkim moim kolegom - zaznacza 21-latek z Tarragony.

- To była dla mnie druga rodzina, która sprawiła, że tak bardzo dojrzałem jako człowiek i piłkarz. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy zawsze byli ze mną: rodzinie, przyjaciołom i wszystkim bliskim osobom, dzięki którym jako piłkarz mogłem znaleźć się tu, gdzie jestem - dodaje Guillem Jaime.

- Dziękuję FC Barcelonie, że umożliwiła mi przeżycie tego wspaniałego etapu. Zawsze będę miał was w sercu. Od teraz podążam nową drogą, aby dalej robić postępy w mojej zawodowej karierze. Na koniec chciałbym życzyć szczęścia Barcelonie B, aby osiągnęła swój cel, jakim jest tak oczekiwany awans. Ściskam. ¡VISCA EL BARÇA! - zakończył Jaime.

Poleć artykuł