Mundo Deportivo: Antoine Griezmann jest dotknięty swoją marginalną rolą w meczu z Atlético

Maciej Łoś

1 lipca 2020, 19:00

Mundo Deportivo

72 komentarze

Fot. Getty Images

  • Antoine Griezmann otrzymał we wczorajszym meczu jedynie pięć minut od Quique Setiena
  • Francuz czuje się dotknięty decyzją trenera o tak późnym wprowadzeniu go na boisko w kluczowym pojedynku
  • Spotkanie z Atlético było dla napastnika wyjątkowe, ponieważ spędził w tym klubie pięć sezonów

Antoine Griezmann nie przeżywa najlepszego okresu w Barcelonie. O ile w pierwszej części sezonu ratowały go strzelone gole, o tyle teraz nie trafił jeszcze do bramki od momentu wznowienia rozgrywek. Co więcej, w ostatnich meczach dostaje coraz mniej minut na boisku od Quique Setiena. We wczorajszym spotkaniu z Atlético wszedł na murawę dopiero w 90. minucie. 

Jak informuje Mundo Deportivo, Francuz czuje się dotknięty przez decyzje trenera. Nie zamierza jednak odpuszczać i chce skupić się na treningach, aby być przygotowany do gry w pierwszym składzie w kolejnym meczu. Griezmann nie spuszcza głowy, a jego celem jest udowodnienie krytykom swojej wartości. Jego pozycja w ostatnich tygodniach jednak spada.

Francuz stara się na boisku i szuka wolnych pozycji, jednak często jest ignorowany przez kolegów z drużyny. Widać to było szczególnie w meczu z Athletikiem, gdy zawodnicy Barcelony rzadko posyłali do niego piłkę. 

Mecz z Atlético był dla Griezmanna wyjątkowy, ponieważ spędził w tym klubie pięć sezonów. Mimo tego nie zamierza on wchodzić w polemikę z Quique Setienem. Jednak jak dowiedziało sie Mundo Deportivo, Francuz jest zaskoczony tym, że po sytuacji na Balaídos z udziałem trenera i kilku ważnych zawodników to on za to zapłacił. Być może stało się tak dlatego, że Griezmann najmniej odczułby posadzenie na ławce spośród ofensywnego tria Barcelony.

Na konferencji prasowej Quique Setien powiedział, że porozmawia z Francuzem, jednak nie będzie przepraszał za wprowadzenie go w 90. minucie. Griezmann również nie oczekuje przeprosin. Inaczej podeszli do tego ojciec i brat zawodnika, którzy skrytykowali decyzję trenera za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kolejna ofiarą transferow Barcy, niszczą dobrych zawodników.... Szkoda słów. Miliony, wydane, efektu brak, do tego kolejny zawodnik który nie gra, lub gra ale nie tam gdzie powinien... Chire
« Powrót do wszystkich komentarzy