Media: Słaby występ Luisa Suáreza przeciwko Atlético

Maciej Łoś

1 lipca 2020, 14:30

Marca, Mundo Deportivo

43 komentarze

Fot. Getty Images

Luis Suárez zaliczył bezbarwny występ przeciwko Atlético Madryt. Urugwajczyk był niewidoczny i zanotował zaledwie jeden strzał. 

Mundo Deportivo i Marca zgodnie twierdzą, że Luis Suárez zagrał bardzo słaby mecz przeciwko Atlético Madryt. Urugwajczyk oddał w meczu zaledwie jeden strzał w pierwszych 60 sekundach, a następnie miał mały udział w grze ofensywnej zespołu.

Według Marki wczorajsze spotkanie było najgorszym w wykonaniu Suáreza w całym sezonie. Napastnik dotykał piłki zaledwie 39 razy, ośmiokrotnie ją tracąc. Obrońcy Atlético zupełnie zminimalizowali jego wpływ na grę. Co ciekawe, drużyna Diego Simeone jest jedną z najmniej ulubionych dla Suáreza, który nie potrafi strzelić jej gola już od 10 pojedynków. 

Powrót Urugwajczyka do gry po kontuzji miał być jednym z kluczowych aspektów w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Quique Setien stara się trzymać go na boisku jak najdłużej, w oczekiwaniu na przebłyski geniuszu. Z tego powodu Antoine Griezmann czekał tak długo na wejście na murawę we wczorajszym pojedynku. Jeszcze niedawno trener podkreślał, że Suárez nie jest gotowy na grę przez 90 minut. Tymczasem w czterech ostatnich meczach rozegrał 346 minut. Zdobył w nich dwie bramki, jednak również i one nie pomogły wywieźć trzech punktów z Vigo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Maks minut na boisku 50 wczoraj, nie grał więc zmiana. Grizi lub Dunczyk. Ale nie przecież musi grać z Messim, brak jaj trenerowi...
« Powrót do wszystkich komentarzy