Barcelona - Atlético: najlepsze. najgorsze wg FCBarca.com

Redakcja

1 lipca 2020, 00:30

67 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

2:2

Herb FC Barcelona

Atlético Madryt

ATM

• Diego Costa 12' (sam.)
  • Lionel Messi 50' (k.)
  • 19' (k.), 62' (k.) Saul Niguez 

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Atlético zdaniem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: Riqui Puig

Kolejny mecz młodego pomocnika i kolejne pochwały. Tym razem także zdecydowanie zasłużone, ponieważ Puig przez cały mecz pokazywał się do gry i nie bał się odważnie operować piłką. Mimo to utrzymał 92% skuteczności podań oraz dodał do tego sześć udanych dryblingów. Podopieczni Diego Simeone mieli często problem z filigranowym pomocnikiem, a to z pewnością najlepsza recenzja jego występu.

Najgorsze: tytuł się oddala

Kolejna strata punktów poważnie komplikuje sytuację Barcelony w lidze. Jeżeli Real wygra, to do odrobienia będą już cztery punkty. Na tym etapie rozgrywek jest to bardzo dużo. W obecnej sytuacji należy się też spodziewać kolejnych impulsywnych ruchów zarządu oraz nerwowych poszukiwań nowego trenera. To nie wróży nic dobrego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepsze :Postawa Puiqa, Langlet i Matsa.Gdyby każdemu tak się chciało jak Puiqowi ....
Niezły Semedo ale jak zwykle cos musiał odwalić (karny)
Na minus :Cala reszta dreptakow , Suarez powinien zejść w 20 min , ko.pletnie go nie było w tym meczu to tak jakbyśmy grali jednego mniej.

@Riguelme Tam nie było karnego, i zdziwiony jestem dlaczego nie protestował bo dlaczego reVAR nie reagował to wiemy :)

@ElmaXeen mowisz o faulu Semedo na Carasco? Oczywiscie, ze był karny, Semedo dotknał stopę Carasco kolanem, w takim biegu to karny i tyle

@Riquelme - moim zdaniem Saurez drepta od kilku ladnych meczow i zwyczajnie nic nam nie daje, a wpuszczenie Griezmana na 3-4 minuty to żart

@ElmaXeen Moim zdaniem karny ,trafił go kolanem i się wywalił...każdy by się wywalił

@Riguelme sam wpadł na kolano Semedo , więc jak mam rywal przed sobą w pełnym biegu to powinno się zatrzymać z obawy że się obije o Twoje nogi ...dla mnie karny w d..y
@1kondziu1 dobra, dobra. jak PSG 6-1 pognaliśmy to Neymar też wbiegł w głowę Meuniera, który był odwrócony do akcji - Neymar w swoim stylu się wywalił i karny był...
wczoraj: kontakt był? ano był. wytrącił z biegu? ano wytrącił. spowodował upadek? no spowodował.
tak to jest jak pobożne życzenia stają w szranki z rzeczywistością i znajomością przepisów.

@Kurpinho gdyby takie „smyrnięcia” sedziowie mieli gwizdać za kazdym razem, to obroncy w polu karnym w ogole nie powinni sie zblizac do przeciwnika, bo kazde dotkniecie zakonczy sie wapnem..

@ElmaXeen nieprawda, to zupełnie inna sytuacja, Semedo wbiegał od tyłu wieć jesto jego wina, mógł biegc z boku i do kontaktu by nie doszło. To nie chodzi o to, że był lekki kontakt, ale spowodował on dotkniecie nogi o nogę Carasco - to moje zdanie

@1kondziu1 to Semedo był z tylu, to on powinien uważać więc to nie jest wina Carasco, że uderzyl nogą kogoś kogo nie widział - faul
« Powrót do wszystkich komentarzy