Quique Setien: Nie jest prosto grać przeciwko Atlético, ale jestem dość zadowolony z postawy drużyny

Maciej Łoś

1 lipca 2020, 00:36

Marca

87 komentarzy

Fot. Getty Images

Quique Setien odpowiedział na pytania dziennikarzy na konferencji po meczu z Atlético Madryt.

Rezultat meczu: To dla nas rozczarowanie. Sytuacja staje się dla nas coraz bardziej skomplikowana. Strata tych punktów sprawia, że oddalamy się od mistrzostwa Hiszpanii. Real Madryt musiałby się potknąć, żebyśmy dalej mogli walczyć o tytuł.

Zmiana systemu gry: Spróbowaliśmy zagrać inaczej, ponieważ dzięki temu mielibyśmy większe szanse w tym meczu. Atlético broni się bardzo dobrze, nie pozostawia miejsca i blokuje ataki. Ma świetnych zawodników.

Griezmann: Antoine radzi sobie coraz lepiej, ale problem jest taki, że nie ma miejsca dla każdego na boisku. Nie wprowadziłem go wcześniej, ponieważ widziałem, że zespół gra dobrze, nieźle wyglądał Puig, a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie.

Gra drużyny: Nie jest prosto grać przeciwko Atlético, ale jestem dość zadowolony z postawy zespołu. To normalne, że w takim meczu nie da się tak kontrolować piłki jak zwykle, ale momentami nam się to udawało. Zespół Simeone to trudny przeciwnik, jest bardzo zdyscyplinowany. Jestem usatysfakcjonowany pracą moich piłkarzy i tym, że kontrolowaliśmy spotkanie. 

Sytuacja w klubie: Nie czuję, żeby moja pozycja była dyskutowana. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Faktycznie, przecież Leo i Luis są nierozłączni :)

Mnie cieszy że wygranym w przegranym sezonie jest puig. Chłopak ma naprawdę fajne papiery na bycie gwiazda Barcy

Jest zadowolony ze piłkarze chociaż pobiegli więcej niż zwykle, ciekawe że musi się wypowiadać na konferencjach o rzeczach co go nie dotyczą, pewnie to męczące.

I to jest właśnie roznica miedzy nim a trenerami z topu, taki Pep potrafi wylać wiadro pomyj po wygranym meczu jeżeli coś nie bylo po jego myśli, Setien w momencie kiedy remis jest jak porażka i jest to 3 taki wynik w ostatnich 5 spotkaniach jest dosyć zadowolony, no kur... Ludzie trzymajcie mnie!

Od razu widać kto młody (czyt. Puiq) a kto stary kot, komu sie chce a komu nie, albo kto próbuje ciągnąć a kto nie, kto pokazuje się do gry a kto nie... 2 albo 3 dziadków że środka no i Pan Suarez.. Stare wyleniałe kocury.. Ale spoko zaraz dojdzie kolejny 30+ a pozbędziemy się 23latka. Ale fajnie, coś pięknego, że Barca dba o takich ludzi, taki dom spokojnej starości można powiedzieć :)

Oczywiście, że nie ma co dyskutować. Strasznie bezpłciowy gość!!!

Precz z farmerem.

z czego tu być zadowolony Panie Setien

To był mecz z topową europejską drużyną. Z drużyną pełną gwiazd dowodzoną od lat przez świetnego szkoleniowca. Nie piszcie ciągle że gramy do d... py bo wczoraj to nie byli chłopcy do bicia a mecz w naszym wykonaniu jak na obecną sytuację całkiem niezły.

Bezpłciowy dziad bez jaj, zatęsknicie za valverde

...." a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie" .... No litości, chłopie!!!!

Dla tych, co piszą że ten mecz zagraliśmy dobrze - czy 2 sytuacje na cały mecz i to chyba żadna 100% to dobrze? Ile okazji strzeleckich? ile strzałów celnych?

Niestety nie ma graczy, tylko grajki. Poza Messim i może 2-3 graczami innymi nikt nie bierze odpowiedzialności za grę. Wszyscy się boją cokolwiek niekonwencjonalnego zagrać. Przypomnijcie sobie jak grali za czasów Alvesa, Iniesty, Xaviego. Magia. teraz nawet piłki nie raz nie umieją wyprowadzić.

To Barcelonie nie przystoi i tyle. DRAMAT. Pamiętam sezony gdzie w meczu było 5-6 setek i 10 dobrych sytuacji bramkowych. To była dobra gra. Teraz to jest dramat. Nie da się tego oglądać niestety.

Nie zwalniajcie trenera po pół roku trzeba być głupim,zeby tak mowic. Nie jego wina, że Kadra na sezon to w ogóle nie była przemyślana. Nasza gra się poprawiła. Wczoraj zagraliśmy jeden z lepszych meczów. (przypominam, że Atletico wyeliminowało wielki Liverpool w gazie) Brakuje nam skrzydeł i to widać. Setien ma pomysł na gre tylko z racji 30 latków, brakuje nam szybkości. Widać, że proboje cos zrobic tak naprawdę z niczego. A wczoraj powinnismy wygrać, ale cóż liczymy dalej. Walczymy do ostatniej kolejki real nie takie przewagi tracił już. Trzeba być kibicem na dobre i na złe, a nie po pół sezonu wywalać trenera

"jestem dosc zadowolony" powiedzcie mi czy taki trener cos osiagnie !? jak z remisu jest dosc zadowolony to nie Leganes zeby z remisu w takim klubie bydz zadowolonym z całym szacunkiem do LEGANES ;)

Suarez powinien być na ławce, Leo zagrał dobry mecz i on w 11 ;)

On jeszcze jest trenerem?

Nie no według La rambli to z takim Atletico powinno być 10-0, z Realem 6-0, a liga powinna być już wygrana przed przerwą na pandemię.

O żesz, Messi z Suarezem niech spędzają jak najwięcej czasu na grillu ale w klubie warto by patrzeć na zachowania boiskowe, bo Luis przeszedł sobie spacerem obok meczu. Biedny Quique poczuje że jego sytuacja jest "dyskutowana" tak jak Ernesto...

Jeśli tak będzie stawiał sutyavje ze Suarez z Messi muszą grać razem to powodzenia, zedan z nich nie będzie miał motywacji do poprawy, a reszta ich kosztem będzie niszczona, tak jak Grizi, chore i tyle, kolejny trener który nie potrafi zapanować nad szatnia, pokazać że każdy jest równy, kolejny który nie ma pomysł, kolejny który wyleci z drużyny. Pisało się o Realu że zmienia trenerów, a u nas jest to samo... Mamy potencjał, mamy zdolna młodzież, ale grają nazwiska i póki TK się nie skończy rezultaty będą coraz gorsze....

Setien, 30. lipca 2020: "Przyszedłem na trening. Okazało się, że od dwóch tygodni nie jestem już menadzęrem." :D

,, a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie.'' Noż kurw... zagotowało mnie!

...a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie.

Motywacja dla reszty składu jak nie wiem :) Nie ważne czy się starasz, Suarez i Messi muszą grać jak najwięcej xD Suarez to na drugą połowę nie powinien wyjść...

Moim zdaniem tu jest albo jakiś błąd w tłumaczeniu albo dziennikarz wyciął kawałek wypowiedzi QS.
On raczej powiedział: "Messi mówi, że on i Suárez powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie więc muszę się słuchać."

Sytuacja Setiena nie jest już dyskutowana.
Decyzja zapadła stąd koniec dyskusji.

Zazwyczaj bronilem trenera, ale wczoraj to mnie tak wk*rwil, ze masakra. On w 85 i 90min przeprowadza dopiero 2 i 3 zmiane no cyrk na kółkach. 5 zmian do dyspozycji, a on co odwala. Po przerwie od razu mogl postawic na Martina za Suareza, ale nie, przeciez musi grac caly mecz. Zenada. Na plus postawa Lengleta, Semedo i Puig'a. PS: nie rozumiem dlaczego Braithwaite nie gra praktycznie wgl. Chociaz jak wchodzil na boisko to nie zawodzil jak wiekszosc zespolu.

Na pozytyw napewno puiq, lenglet, sergio + nelson. Ten drugi karny moim zdaniem był wart conajmniej obejrzenia powtorki VAR...
Kolejna strata punktów, nie ma wątpliwości, że potrzeba nam zmiany w zarządzania tym klubem. Trzeba wiele rzeczy zmienić. Trener nie może mówić, że messi i suarez musza jak najwiecej grać razem, jak ten drugi nie wniósł nic pozytywnego przez cale spotkanie.
Generealnie widać brak pomysłu na gre, co najbardziej było widać w końcowce, gdzie czesto piłke wymieniał lenglet z ter stegen i albą... VEB

Mistrzostwo nie oddala się. a jest zaniesione przez Bartomeu na tacy do Madrytu.

"Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie" no i wszystko w temacie klubu wzajemnej adoracji....
Po tym sezonie sprzedamy za marne grosze wszystko co młode, przyszłościowe i warte kilka baniek na rynku transferowym na poczet już kolosalnych długów a resztę na wieczne wypożyczenie żeby zaoszczędzić na pensjach i łatać dziury w budżecie. Tyle tylko że najwięcej zarabiają Ci co muszą ze sobą po boisku chodzić a biegało raczej Atletico :(
konto usunięte

Dodaj coś o wyciągnięciu wniosków.

Shit shit shit shit

Ten mecz był 1 z najlepszych w sezonie, szkoda że Atleti mając pół akcji, dostało 2 karne.

Pocałujcie się jeszcze tam wszyscy w szatni na dobranoc i do następnego meczu!

nie znam się, malo ostatnimi laty oglądam mecze Barcelony, choć oglądam od finału z psg w pzp 97, do czasów nsm, ale ta drużyna dzisiaj zagrała dramat. Arkadiuszo wyeliminuje Barcelone jeszcze z cl i w pizdziec z Setienami..

Kolejny mecz zagrali dobrze. Szkoda trenera, bo widać poprawę w kilku kwestiach, a pewnie straci posadę niestety. Przeboleję jeśli wygra za rok projekt Font plus Xavi...

Trener nie ogarnia. Suarez grał słabo i powinien za niego wejść Griezmann. Ale przecież Suarez musi spędzać czas na murawie z Messim.

Fajnie, że jest zadowolony, zawsze to jakiś plus że choć jedna osoba po tej stronie czuje jakiś pozytyw po meczu z Atletico. A tak na poważnie, to skończ Pan wstydu oszczędź.

AHA, OKEJ, GITARKA KIKE, cenny punkcik wpadl! :-))))))))))

Haha co za gość

" a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie." jakby ktoś jeszcze pytał się czemu Suarez grą, macie odp od samego trenera.

Spokojnie, Real się potknie...

"Suarez i Messi powinni spędzać jak najwięcej czasu razem na murawie" do póki Luisowi znowu kolano nie siądzie..

Skończ, nie rób wstydu

Najlepiej już nic nie mów..

Coraz lepsze te jego wypowiedzi.

Twoja pozycja jest rozstrzygnięta, nie ma tutaj o czym dyskutować

Niech mu ktoś powie że trenuje Barce nie Betis...