Quique Setien: Nie jest prosto grać przeciwko Atlético, ale jestem dość zadowolony z postawy drużyny

Maciej Łoś

1 lipca 2020, 00:36

Marca

87 komentarzy

Fot. Getty Images

Quique Setien odpowiedział na pytania dziennikarzy na konferencji po meczu z Atlético Madryt.

Rezultat meczu: To dla nas rozczarowanie. Sytuacja staje się dla nas coraz bardziej skomplikowana. Strata tych punktów sprawia, że oddalamy się od mistrzostwa Hiszpanii. Real Madryt musiałby się potknąć, żebyśmy dalej mogli walczyć o tytuł.

Zmiana systemu gry: Spróbowaliśmy zagrać inaczej, ponieważ dzięki temu mielibyśmy większe szanse w tym meczu. Atlético broni się bardzo dobrze, nie pozostawia miejsca i blokuje ataki. Ma świetnych zawodników.

Griezmann: Antoine radzi sobie coraz lepiej, ale problem jest taki, że nie ma miejsca dla każdego na boisku. Nie wprowadziłem go wcześniej, ponieważ widziałem, że zespół gra dobrze, nieźle wyglądał Puig, a Suárez i Messi powinni jak najwięcej czasu spędzać razem na murawie.

Gra drużyny: Nie jest prosto grać przeciwko Atlético, ale jestem dość zadowolony z postawy zespołu. To normalne, że w takim meczu nie da się tak kontrolować piłki jak zwykle, ale momentami nam się to udawało. Zespół Simeone to trudny przeciwnik, jest bardzo zdyscyplinowany. Jestem usatysfakcjonowany pracą moich piłkarzy i tym, że kontrolowaliśmy spotkanie. 

Sytuacja w klubie: Nie czuję, żeby moja pozycja była dyskutowana. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Setien, 30. lipca 2020: "Przyszedłem na trening. Okazało się, że od dwóch tygodni nie jestem już menadzęrem." :D
« Powrót do wszystkich komentarzy