Ivan Rakitić: Jestem na siebie zły, że musiałem tyle czekać na gola, ale cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi

Dariusz Maruszczak

24 czerwca 2020, 00:21

Movistar, Marca, AS

8 komentarzy

Fot. Getty Images

W meczu z Athletikiem Ivan Rakitić strzelił decydującego gola na wagę trzech punktów dla Barcelony. Chorwat nie ukrywał radości z tego trafienia.

Kluczowe trafienie: To była bardzo ważna bramka. Trudno nam było wejść w mecz. Nie było łatwo, ale mieliśmy swój moment i cieszę się, że mogłem strzelić mojego pierwszego gola w tym sezonie.

Gol po roku przerwy: Chcę zadedykować bramkę mojej żonie i córkom, które wytrzymywały ze mną przez ostatnie miesiące. Bardzo rzadko się zdarza, żeby trzeba było tyle czekać na gola, aż do 31. kolejki. Jestem zły na siebie samego, ale też szczęśliwy, że mogłem pomóc zespołowi.

Trudności: Athletic nie jest prostym rywalem, spisywał się bardzo dobrze, świetnie się bronił i nie mieliśmy dużo miejsca. Nie jest łatwo przebić się przez taką defensywę. Powinniśmy szybciej grać piłką i mieć więcej spokoju. Musimy to poprawić w następnych kolejkach. Po takiej przerwie nie jest łatwo, ale najważniejsze jest zwycięstwo.

Szanse na mistrzostwo: Zawsze trudno jest wygrać w LaLidze, dlatego mówimy, że to najlepsza liga na świecie. Mecze są trudne i wyrównane. Nie pomaga nam to, że stadiony są puste. Musimy zjednoczyć siły i być dobrze przygotowani do samego końca.

Real Madryt: Jest takim samym faworytem jak my. Będziemy walczyć do samego końca. Real skupia się na sobie, podobnie jak my na naszych zadaniach. Chcemy dawać z siebie wszystko w każdym meczu. Wierzymy w siebie i mamy nadzieję, że zdobędziemy mistrzostwo.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lepiej późno niż wcale . Bawo Rakieta !!!

Jest na siebie zly? Czy dyrekcje? No ale powiedziec tego nie moze

Przecież ta bramka strzelona to było duże szczęście. To widać że rakitic nie może grać od początku tylko wchodzić z ławki na zmęczonego wtedy najwięcej daje drużynie

Z jakiegoś powodu bardzo nielubiany zawodnik przez komentujących na tej stronie.
Każdy ma gorsze mecze. Ale jest to bardzo potrzebny, uniwersalny zawodnik który wkłada w mecze dużo pracy a jak wiemy są w drużynie tacy co pracują znacznie mniej.
konto usunięte

Ładna Gra Ivan! Graj tak dalej i zostaniesz na dłużej w Barcy zdecydowanie na + dzisiejszy mecz jeden z najlepszych zawodników na boisku moim zdaniem i odzyskałem zaufanie do Chorwata Po tym meczu ;)

On nie może golić włosów, bo inaczej źle gra.

Na takiego Rakiticia to ja moge patrzeć. Koronawirus bardzo pomógł Chorwatowi z forma. Po przerwie Ivan to zupelnie inny zawodnik. Chłopcze, graj tak do samego końca sezonu.
konto usunięte

Zasłużyłeś za ostatnie występy.