Arturo Vidal: Gra bez kibiców na trybunach jest dziwna

Maciej Łoś

22 czerwca 2020, 22:00

Radio Cooperativa, ahoramismo.com

8 komentarzy

Fot. Getty Images.

Arturo Vidal udzielił wywiadu rozgłośni Cooperativa. Chilijczyk opowiedział o swoich odczuciach po powrocie LaLigi. Pomocnikowi brakuje kibiców na trybunach.

- Jest dziwnie, nietypowo. Tego wszystkiego, co związane jest z protokołem bezpieczeństwa, nikt sobie wcześniej nie wyobrażał. Musimy odpowiednio przygotować się przed rozpoczęciem meczu.

- Kiedy przyjeżdzało się na stadion, to fani na trybunach sprawiali, że czuło się atmosferę. Obecność widowni dawała dużo, a teraz nie czuje się nic podczas rozgrzewki, ani gwizdów, ani okrzyków. Ciężko jest zachować koncentrację i odpowiednio zmotywować się do wyjścia na boisko, ponieważ nie czuje się klimatu, który jest bardzo ważny. 

- Teraz mecze wyglądają inaczej, musimy wykorzystać dobrze ten czas, aby być w formie podczas kolejnych spotkań. 

- Mecz z Athletikiem będzie bardzo intensywny i trudny. Ten zespół cały czas wywiera presję, przez co zawsze sprawia nam kłopoty. Musimy zagrać jak najlepiej i poprawić to, co zrobiliśmy źle przeciwko Sevilli. 

- Cieszę się z zaproponowanego formatu dokończenia Ligi Mistrzów. Oczywiście to będzie nietypowe, będziemy grać w sierpniu, kiedy wraca się z wakacji. Od razu potem dokończymy dwumecz z Napoli. 

- Lubię mecze, w których jest presja i nie ma marginesu błędu. W takich spotkaniach objawiają się najwięksi gracze i ja również chcę się pokazać z jak najlepszej strony.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rozumiemy Cię. Oglądanie meczu bez piłkarzy na murawie też byłoby dziwne.

@Comentateiro takie głupie że aż śmieszne xd łap plusa
« Powrót do wszystkich komentarzy