Setien: Teraz nie zależymy od nas samych, ale to się zmieni, Real też nie wygra wszystkich meczów

Łukasz Lewtak

20 czerwca 2020, 00:35

Marca

46 komentarzy

Fot. Getty Images

Po meczu z Sevillą Quique Setien żałował, że Barcelonie nie udało się zdobyć trzech punktów na Sánchez Pizjuán, ale zaznaczył, że Real Madryt też nie wygra wszystkich spotkań do końca sezonu.

Strata dwóch punktów: Wiedzieliśmy już wcześniej, że bardzo trudno będzie wygrać wszystkie mecze, to było praktycznie niemożliwe. Nie jestem zadowolony, że zdobyliśmy tylko jeden punkt, ale to mniejsze zło.

Piqué uważa, że trudno będzie zdobyć tytuł: To frustracja podyktowana momentem. Przede wszystkim tym, że w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Być może teraz odczucia nie są pozytywne, ale na pewno jutro Piqué spojrzy na to z innej strony. Myślę, że Real Madryt też nie wygra wszystkich meczów.

Trzeba wygrywać wszystkie spotkania: Teraz rzeczywistość jest taka, że nie zależymy od nas samych, ale to się zmieni.

Czy jest zadowolony z postawy zespołu w meczu z Sevillą?: Jestem zadowolony z tego, co pokazali dziś piłkarze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Patrząc na dotychczasowe mecze z Setienem, nie widzę tak naprawdę poprawy w grze w naszym zespole. Ja wiem ze przejął zespół w środku sezonu i to wymaga pewnego czasu ogrania i zrozumienia nowych schematow ale ja nie widzę nawet czegos nowego w grze naszego zespołu co mogłoby zaskakiwać rywala.
« Powrót do wszystkich komentarzy