Oficjalny komunikat FC Barcelony na temat wyroku sądu w sprawie roszczeń Neymara

Maciej Łoś

19 czerwca 2020, 14:14

FC Barcelona

44 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona opublikowała oficjalny komunikat na temat wyroku sądu w sprawie roszczeń Neymara. Brazylijczyk pozwał klub za niewypłacenie mu premii.

Treść komunikatu: 

FC Barcelona wyraża satysfakcję z wyroku wydanego przez Sąd Pracy nr 15 w Barcelonie w sprawie pozwu Neymara Jr, który zgłosił roszczenia o wypłacenie premii za przedłużenie umowy z klubem.

Wyrok w całości odrzuca roszczenia zawodnika, który domagał się zapłacenia 43,6 miliona euro. Sąd określił również kwotę 6,7 miliona euro, które Neymar musi zwrócić Barcelonie.

Zawodnik i jego pełnomocnicy mają możliwość odwołania się od decyzji sądu, jednak klub będzie nadal ze stanowczością bronił swoich interesów.

Warto przypomnieć, że Neymar pozwał Barcelonę w 2017 roku, już po odejściu do PSG. Brazylijczyk domagał się od Barçy wypłacenia całej premii za podpisanie nowego kontraktu, które nastąpiło kilka miesięcy wcześniej.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I super! Moim zdaniem nie ma powrotu dla niego. Bo: legendy graja w Barcy, a legenda to coś więcej niż skille. Chciał wygrać z PSG LM, niech walczy.
« Powrót do wszystkich komentarzy