Quique Setien: Griezmann ma mniejszy lub większy udział w grze, ale jego praca jest ogromna

17 czerwca 2020, 00:38

Marca

34 komentarze

Quique Setien wziął udział w konferencji prasowej po wygranej z Leganés 2:0.

Mecz: Wiedziałem, że będzie trudny. Jeśli nie masz szczęścia i nie trafisz do siatki na początku, jest ciężko. Tak było. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy, ale potem zanotowaliśmy trochę strat i dodaliśmy rywalom energii. Zdarzyło nam się to już w Pucharze Króla, Leganés mogło strzelić gola. Później, w ostatnich 20 minutach mieliśmy kontrolę. Przeciwnicy dobrze zamykali dostęp do bramki, nie było łatwo znaleźć wolną przestrzeń. Nie jesteśmy też jeszcze dość zręczni z piłką.

Zmiany: Jest wiele niepewności. Staram się dobrze rozdzielać minuty, patrząc na rozwój meczu. Brakowało nam wygranej z drużyną, która dobrze się zamyka. Kiedy nie jest się do końca pewnym z piłką, jest trudniej. Leganés grało wieloma piłkarzami w obronie i było w stanie nas skrzywdzić.

Brak zręczności: W Pucharze Króla trafiliśmy od razu, dziś nas to kosztowało. Trudno było doprowadzić do sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Griezmann: Zawodnikom grającym w środku nie jest łatwo, kiedy rywale mają tak wielu graczy na małej przestrzeni. Trzeba zręcznie odnajdywać wolną przestrzeń. Griezmann może mieć mniejszy lub większy udział w grze, ale jego praca jest ogromna. Dziś strzelił gola, którego anulowano. Antoine jest niezwykle ważny dla wszystkich.

Ansu Fati: Przez kilka tygodni miał dolegliwości, dzisiaj rozegrał bardzo dobre 45 minut, otworzył nam wynik. Jestem zadowolony, bo ciężko pracuje w obronie i pomaga nam.

Nie można odmówić mu waleczności ale ten grajek ma strzelać i asystować ! wczoraj miał pecha bo miał by gola jak by nie spalony dwu centymetrowy xD

Trener musi bronić tak piłkarza, jak i decyzji zarządu w sprawie transferu. Nikt do tej pory nie uderzył się w klatę i tego nie zrobi. Transfery przecież idealne, tylko okoliczności sprawiły, że nie ma z tych transferów pożytku. Takich pracusiow, jak Gryzak można kupić za 18 baniek i 3 pensji. Ten chłop zarabia 18. Taki zarząd był hojny. Griezmann jest świetnym piłkarzem, ale w Barcelonie nie ma szans na pokazanie co potrafi. Nie przypadkiem jego najlepsze mecze to te, w których nie grał Leo. Ale to było mówione setki razy, zanim trafił na CN.

Najgorsze jest to ile za Griezmanna zapłaciliśmy a rewelacji i jakiegoś polotu brak.

Nie przesadzajcie!!!! Przecież widac jak bardzo rozwija się gryzik z meczu na mecz!
On nigdy nie umiał trafić na pusta bramkę A wczoraj mu się udało! To już jakiś progres! Jeszcze z 5lat i może skończy partaczyc fajne akcje

ja rozumiem jakby Leganes ograniczalo sie tylko do wlasnej polowy wybijali pilke na lage i tyle. Wtedy mozna mowic pozamykali sie, postawili autobus, zabunkrowali dostep do bramki.

Ale oni mieli 2 setki, oni grali. A to ze bronili sie duza iloscia graczy to wina naszych ktorzy wszystko wycofywali do tylu zamiast przyspieszyc gre. Byl moment gdzie nawet dobra kontre wycofali do tylu cholera wie po co.

Nie ma co sie dziwic ze rywal ustawia sie najlepiej jak moze. Zadaniem takiej Barcelony jest sprawienie zeby rywal nie mial czasu sie tak ustawic

Ale patrzac na to z boku nie moza ganic glownie Grizza za to ze ktos go sciagnal do klubu z inna mentalnoscia i karze mu sie grać na nie jego pozycji na ktorej on sie widać nie czuje i ma zadania ktorych nigdy wczesniej nie mial. Moim zdaniem jakby mial 20 lat i 2 lata profesjonalnej gry latwiej byloby go przestawic niz po 5-8 latach gry jakims tam stylem bez przerwy.
To nie Roberto co moze se grac nawet za Marca.

Broni Griezmana jak moze ale w koncu nie da rady i Griez odejdzie przy takiej grze. Fati dorosnie i go zastapi, czy za rok czy dwa. Kupia innego skrzydlowego ale To nie jest pozycja Grieza...nie jego wina.

Bliski jest koniec pana Griezmana w Barcelonie... 9 na 10 jego występów wygląda tak jak wczoraj. Znowu najsłabszy na boisku.

Griezmann jest stworzony do szybkiej gry z kontry, a Barca gra nieudolny atak pozycyjny i Antoni nie może się odnaleźć

A ja mam nadzieje ze po obecnym sezonie Setien będzie prowadził Betis, a nie Barcelonę. My potrzebujemy trenera z charyzmą, który wniesie trochę życia do tej drużyny, bo jak się to ogląda to DRAMAT. Na pewno nie będzie to lepiej wyglądało, bo przed przerwa również było słabo. A chyba każdy pamięta za jakich trenerów wygrywaliśmy Ligę Mistrzów: Rijkaard, Luis Enrique i Guardiola, im charyzmy nie brakowało.

Paradoksalnie można to samo powiedzieć o Kiki. Ma taki a nie inny wpływ na grę zespołu.

Patrząc na jego grę w ostatnich dwóch meczach można go ewidentnie nazwać produktem "z gazetki", bo te 120 mln to była promocja :)

On go broni, bo broni się tylko słabych. Doskonale wie, że gra słabo, ale tego nie powie. Wszyscy to widzą, nawet sam Griezmann. Po prostu Setien nie ma jaj.

W 100 % sie zgadzam z tym co powiedział Setien .Tego typu rzeczy jak to że nie jesteśmy wystarczająco zręczni z płką to spokojnie przyjdzie potrzeba troszeczkę czasu . W takich meczach jak ten gdy rywal w 10 broni się przed własnym polem karnym brak ogrania jest widoczny .