Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

8 czerwca 2020, 07:59

21 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Chcę przejść do Barçy" - powiedział Neymar kolegom z PSG. Chęci piłkarza pozostają nienaruszone, chce opuścić Paryż po dobrej grze w Lidze Mistrzów. Brazylijczyk ma nadzieję, że klub rozpocznie negocjacje w trudnej sytuacji. Barça zagra z Athletikiem 23 czerwca o 22 a z Sevillą 19 o tej samej porze. Juventus jest pewny, że przekona Arthura. Po kolejnej ofensywnie otoczenie pomocnika jest bardziej skłonne zgodzić się na transfer. Rząd zapewnia, że kibice pojawią sie na trybunach tylko wtedy, gdy będzie to możliwe wszędzie. Zidane kształtuje swoją jedenastkę, a Jović znów wywołuje zamieszanie, organizując grilla. Javier Sarda - Hiszpan, który odnosi sukces we Vuelcie w Wietnamie. Pau Ribas planuje odejść z Barcelony i wrócić do Joventutu.

"Plan Setiena" - trener chce wystawić najlepszą jedenastkę w meczu z Mallorcą i jego jedyną wątpliwością jest obecność w składzie Suáreza. "Zawodnicy mają się dobrze, są bardzo zmotywowani, ale będziemy musieli wygrać wszystkie spotkania, by zdobyć mistrzostwo" - mówi Quique. Pjanić się buntuje i zgodzi się tylko na transfer do Barcelony. United naciska na transfer Fatiego. Irene Lozano: "wpuszczenie kibiców na trybuny jest wykluczone". Przed meczami LaLigi będzie minuta ciszy dla ofiar koronawirusa.

"Pół wieku formowania talentów" - mija 50 lat od założenia Barçy B, która wtedy nazywała się Barça Atlétic. Dała ona pierwszemu zespołowi wielu czołowych zawodników. Javier García Pimienta: "gra w rezerwach bardzo się zmieniła od moich czasów". Girona była wicemistrzem Europy w hokeju na wrotkach, a teraz zaczyna od początku. "Będziemy musieli wygrać wszystkie mecze" - Setien powiedział, że zespół jest zmotywowany, ale nie może się potknąć, jeśli chce zdobyć mistrzostwo. Rufete będzie odpowiedzialny za obszar sportowy Espanyolu. Zespół piłki ręcznej Barçy kompletuje skład na kolejny sezon. Joel Nicolau: "celem jest Vuelta, choć będzie trudno".

"Faza ligi" - po trzech miesiącach wraca liga w najbardziej nietypowej formie w swojej historii. Marca analizuje formę zespołów i opisuje niezwykłe rozgrywki, które rozpoczną się w czwartek derbami Sewilli. Pedro Sánchez potwierdził, że wszystkie mecze zostaną rozegrane bez kibiców. "Nic nie będzie takie samo bez Michaela" - rozmowa z Carlosem Martínezem i Maldinim, którzy opisują, jak pusty będzie powrót LaLigi "bez Anglika" [mowa o Michaelu Robinsonie - przyp. red.]. Nairo Quintana: "Żeby znów być jednym z najlepszych, potrzebowałem tylko być szczęśliwym".

"Błogosławiony problem" - Zidane ma dostępną cała kadrę oprócz Jovicia. Tylko pięciu piłkarzy zagrało do tej pory we wszystkich meczach: Areola, Militao, Varane, Casemiro i Vinicius. Ośmiu zawodników aspiruje do towarzyszenia Hazardowi i Benzemie. Setien: "Messi ma się świetnie, przykurcz nie miał większego znaczenia". Rubiales wierzy, że zostanie wybrany prezesem RFEF przez aklamację. Wybory zostaną zwołane w tym tygodniu, cisza ze strony Casillasa. Tebas i rząd nie zgadzają się w sprawie powrotu kibiców tylko na niektóre stadiony. Sánchez uważa, że byłoby to niesprawiedliwe, a LaLiga jest za. Minimalna wystarczająca do przeżycia pensja będzie wypłacana w Hiszpanii od 26 czerwca. Na początek otrzyma ją 255 tysięcy osób.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jovic robi zamieszanie bo zrobił Grilla , każdy już ma gdzies ta wymyślona Pandemie Ja chodzę na BBQ że znajomymi w sobotę na Ogródki gdzie jest pełno obcych osób i jakoś każdy żyje, trzeba wrócić do normalnego życia i nie dac się zwariować. PLUS na boisku i przy kawie nikt się nie zarazi Ale zapraszając te same osoby ba Bbq już pewnie polowa osób chorych
konto usunięte

@kaamil1910 wymyslona pandemia ;) nie znasz nikogo kto umarl? Nie badz glupek

@fhero Może nie wymyślona ale wyolbrzymiona do granic!
konto usunięte

@szopen779 wiem wiem
Zwykla grypa zabija wiecej, ziemia jest plaska i wielka stopa :) pomysl ze byloby to cos gorszego. Zdalismy egzamin? Wyolbrzymilismy do granic a i tak sobie nie poradzilismy. Slabiutko

@fhero nie zapominaj o zabójczych promieniach 5G :D

@fhero z takim mysleniem nie wychodź z domu ;) Akurat nie znam nikogo kto by umarł na Covid i Ty na 100 % też nie ;)
konto usunięte

@kaamil1910 niestety znam i co? Bo akurat nie znasz ;) nie fisiuj cwany gapo

@fhero ooo to chyba jesteś pierwsza osoba która zna osobę która umarła na Covid bezpośrednio madrusiu
konto usunięte

@kaamil1910 no widzisz chciales przyszpanowac wyszedles na glaba ;) poZdrawiam :) ile osob umarlo na swiecie a ja jestem jedyny ;) barankek
Komentarz usunięty
konto usunięte

@kaamil1910 nikt nie umarl na covid? Jestes baran i nie mam czasu :) plaskoziemcu
« Powrót do wszystkich komentarzy