Mateu Morey: To ja podjąłem decyzję o odejściu z Barcelony

Julia Cicha

7 czerwca 2020, 11:00

Cadena SER, MD

1 komentarz

Fot. Getty Images

Były zawodnik FC Barcelony, wychowanek Mallorki Mateu Morey był gościem programu „El Larguero” na antenie Cadena SER. Opowiedział o grze w Borussii Dortmund oraz o okolicznościach odejścia z Barçy.

Zawodnik jest „bardzo zadowolony i wdzięczny” za możliwość trenowania i gry z takimi piłkarzami jak Haaland. Określił napastnika jako „popularnego zawodnika, o którym wiele się będzie mówić". – Haaland jest tak dobry, jak widać to w telewizji. Achraf? Jest świetnym graczem, w tym sezonie przekonałem się o tym w Dortmundzie. Nie rozmawialiśmy o jego powrocie do Realu, ale nie zdziwiłoby mnie to ze względu na poziom, jaki pokazuje. Jest w stanie wywalczyć sobie miejsce w jedenastce Realu – opowiedział Morey.

- To ja podjąłem decyzję o odejściu z Barçy, uważałem, że Borussia była najlepszą opcją do rozwijania się. Jestem, gdzie jestem, dzięki Barcelonie. Teraz jestem bardzo zadowolony w Dortmundzie. Przyszedłem tu, bo uważałem, że będę miał większe szanse dojść do profesjonalnej piłki. Przyszłość? Nigdy nie wiadomo. W futbolu wszystko wielokrotnie się zmienia - dodał były gracz Blaugrany.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Szkoda ale ma chłop racje. W Dortmundzie dają szanse młodym.