Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

7 czerwca 2020, 07:39

8 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Ależ za tym tęskniłem" - Messi wraca na Camp Nou. Barça z Leo na czele wróciła do domu, a crack był tym poruszony: "ależ chciałbym tu grać". Suárez otrzymał pozwolenie na grę. Napastnik w końcu zostawił za sobą kontuzję kolana i jest gotowy na mecz z Mallorcą. Świętował to golem w gierce treningowej. Bayern rozstrzelał Bayer Leverkusen i jest o krok od mistrzostwa. Real zaoferował za Camavingę 50 milionów euro + 10 milionów zmiennych. Dziennik opisuje, jak będzie wyglądała w przyszłości Formuła 1. Nadal do Gasola: "kiedy cię poznałem, byłem nikim".

"W końcu w domu" - Barça trenowała na Camp Nou na tydzień przed powrotem LaLigi. Suárez z pozwoleniem na grę, Messi czuje się dobrze. Urugwajczyk jest gotowy do powrotu, a Leo pokazał, że będzie w stanie zagrać z Mallorcą. Lautaro powiedział Interowi, że chce przejść do Barcelony. Barça nie poddaje się w sprawie Neymara. "Czuję się na siłach, by służyć Barcelonie" - mówi Toni Freixa. Bayern w drodze po tytuł.

L'Esportiu pisze dziś, że Suárez otrzymał pozwolenie na grę po pięciu miesiącach przerwy, a Messi ponownie trenował na murawie na tydzień przed powrotem Barçy do LaLigi. Víctor Font ogłosił, że może liczyć na Xaviego w roli trenera Barcelony. Toni Gerona, trener reprezentacji Serbii w piłce ręcznej: "nie ma pośpiechu z wynikami, klub chce zmiany modelu". Litwin Martynas Sajus wzmocni Baxi Manresę. Mataró i Vendrell wracają do OK Ligi w hokeju na wrotkach. Basquet Girona zwolnił Alexa Formento, który dał mu awans. Zielone światło dla dokończenia sezonu NBA w Orlando z 22 drużynami.

"Hazard gotowy, by błyszczeć" - Belg zaskakuje nawet swoich kolegów bardzo dobrą formą po powrocie. Messi wrócił do treningów, choć zachowuje ostrożność i jest poza grupą. Diego Costa odzyskał swoją najlepszą formę. Próba generalna Realu na Di Stéfano bez Bale'a, który jest lekko przeciążony. Barça i Inter wikłają się w sprawę Lautaro. Wciąż brakuje porozumienia, a Real ponownie pyta o napastnika. Plan Doncicia przynosi efekty. LaLiga użycza swojego superkomputera do walki z koronawirusem.

"W gazie" - Hazard robi wrażenie swoją formą na treningach. Klub oczekuje, że Eden będzie tak decydujący w końcówce sezonu, jak był w Chelsea. Real trenował na Di Stéfano, przygotowując się do meczu z Eibarem. Prace na Bernabéu przyspieszają z powodu Ligi Mistrzów. Real chce rozegrać tam ćwierćfinał, jeśli wyeliminuje City. Messi może zagrać z Mallorcą. Trenował indywidualnie: "ależ chcę już wrócić". 3 faza odmrażania w Hiszpanii otwiera granice między prowincjami. Andaluzja, Galicja, Kraj Basków, Aragonia i Wyspy Kanaryjskie pozwalają już na przemieszczanie się po swoim terytorium.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może ktoś mi przypomnieć kiedy są wybory na prezydenta Barcy?

Raczej nieprędko El Pistolero doczeka się zmiennika więc jego powrót do zdrowia cieszy podwójnie...
Przynajmniej Leo będzie miał z kim postraszyć rywali bo w Griezmannie jakoś nie pokładam wielkich nadziei.

Leo stylówka jak za dawnych lat ;) będzie petarda,nie mogę się doczekać meczyku

Już zapomniałem, że Hazard jest w Realu