Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Maciej Łoś

1 czerwca 2020, 12:00

Mundo Deportivo, Sport, Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona oczekuje, że João Cancelo zgodzi się na obniżkę pensji. Inter, w obliczu odejścia Lautaro Martíneza, szuka jego następcy. José Mourinho zamyka drzwi przed Philippe Coutinho.

João Cancelo

Mundo Deportivo: Manchester City chce wymienić João Cancelo na Nélsona Semedo. Pep Guardiola nie jest zadowolony ze swojego prawego obrońcy i szuka jego następcy. Barcelona jest skłonna przystać na tę propozycję, jednak jej warunkiem jest, by Cancelo zgodził się na obniżkę pensji. Dziennik pisze również, że Barça mogła kupić Portugalczyka już w 2017 roku i widziała w nim nowego Daniego Alvesa. 

Nélson Semedo

Sport: Według tego źródła Barcelona nie chce wymieniać Nélsona Semedo na João Cancelo i oczekuje od Manchesteru City 40 milionów euro za swojego prawego obrońcę. Portugalczyk miał oferty z Serie A, ale jego intencją jest gra w Premier League. Klub nie jest jednak zainteresowany propozycją Anglików, ponieważ uważa, że João Cancelo nie jest wystarczająco dobry w defensywnie.

Philippe Coutinho

Marca: Brazylijczyk wciąż nie jest pewny swojej przyszłości. Jednym z klubów, które były wymieniane w kontekście kupna pomocnika, jest Tottenham. Problemem jest przede wszystkim wysoka pensja Coutinho. Premier League jest preferowanym kierunkiem zawodnika, dlatego Barcelona będzie chciała rozmawiać z takimi zespołami jak Newcastle United.

Lautaro Martínez

Mundo Deportivo: Inter przyśpiesza poszukiwania następcy Lautaro Martíneza. Włoskiemu klubowi odpadły już kandydatury Timo Wernera i Edinsona Cavaniego. Antonio Conte zwrócił się teraz w kierunku Alexandre'a Lacazette'a. Jeśli Interowi uda się znaleźć napastnika, wtedy Barcelona będzie miała ułatwioną drogę do kupna Martíneza.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jak mamy tracic semedo takiego świetnie usposobionego piłkarza ofensywnie to tylko i wyłącznie na rzecz cancelo koleś zna lige i gra świetnie.
« Powrót do wszystkich komentarzy