Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

8 kwietnia 2020, 07:32

8 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Suárez nie poddaje się" - Urugwajczyk przesyła wiadomość pełną radości: "po wirusie wygranie ligi i Ligi Mistrzów byłoby spektakularne, by dać ludziom radość". Bartomeu przemeblowuje zarząd i prosi wielu jego członków, by odsunęli się w cień. Ronaldinho zapłacił kaucję w wysokości 1,6 miliona, wyszedł z więzienia i przebywa w areszcie domowym. Sezon MotoGP może się nie odbyć. Mundo Deportivo informuje o śmierci mitycznego fotografa Miguela Moreno.

"Bunt na pokładzie" - Kroos jest pierwszym graczem Realu, który odmawia obniżenia pensji. "Jestem za wypłaceniem całego wynagrodzenia, a potem każdy będzie mógł zrobić z tymi pieniędzmi coś rozsądnego; są miejsca, w których pomoc jest konieczna". Problemy Florentino Péreza: część szatni nie zgadza się na takie obniżki jak w Barcelonie. Tebas: "LaLiga może wrócić 26 maja lub 6 czerwca". Sezon MotoGP może zostać w całości przełożony na 2021 rok. Barcelona kontroluje Onanę wobec rychłego odejścia Neto i wątpliwości Ter Stegena.

L'Esportiu pisze, że Bartomeu domaga się dymisji czterech członków zarządu, w tym kandydata na prezydenta klubu Emiliego Rousauda. MotoGP Katalonii przełożone, po raz pierwszy przyznano, że zagrożony jest cały sezon w sporcie będącym źródłem sukcesów Katalończyków. Koronawirus opóźni drugie referendum w sprawie Espai Barça oraz samo rozpoczęcie prac. Pływaczka Claudia Dasca jest wolontariuszką, a będzie lekarką. Fito Miranda: "nie chcę wracać, bo bardziej boję się przebywać w Hiszpanii niż w Indiach".

"Proszę, czy moglibyście się dogadać?" - LaLiga musiała zaprzeczyć, że osiągnęła porozumienie z AFE w sprawie gry co 48 godzin. Potem RFEF wypuściła komunikat, w którym widać, jak dalekie są stanowiska wszystkich stron. Hiszpańska piłka potrzebuje zakończyć ten ciągły konflikt. Raiola pojawia się na rynku transferowym Realu z Haalandem, Pogbą i De Ligtem. FIFA bezterminowo przedłuża sezon i kontrakty. Bartomeu będzie domagał się dymisji nielojalnych członków zarządu.

AS pisze, że kluby starają się zaplanować transfery na kolejny sezon bez wiedzy, kiedy zostanie otwarte okienko ani ile będa mogły wydać. Szatnia Realu negocjuje obniżenie wynagrodzenia, mowa o przedziale od 12% do 20%. Bartomeu grozi członkom zarządu i prosi o dymisję osób, które go nie wspierają.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Było tu paru placków co tak bardzo chwaliła Pereza za to ze nie muszą ciąć wynagrodzeń a tu proszę , burdel na kółkach i bunt w Realu ;)

Jaki tu spokój, nanana

Nic się nie dzieje, nananana
Nikt się nie bawi, nanana

Wszyscy się nudzą, nananana
A w prasie zamiast wyników coraz częściej pojawiają się nekrologi.Suarez niech się szybko pakuje to jeszcze na mecz legend sie może zalapie :D

Ronaldinho co raz bliżej Meczu Legend ;D

Proszę niech w końcu to się spełni #BartomeuOut