Prezes Interu chce wymienić Lautaro Martíneza na Leo Messiego

Julia Cicha

6 kwietnia 2020, 11:35

Sport

79 komentarzy

Fot. Getty Images

Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti zaskoczył swoimi wypowiedziami dla Radio Anch’io lo Sport. Poruszył wiele tematów dotyczących obecnej sytuacji w piłce nożnej, ale przede wszystkim wygłosił odważną deklarację na temat Leo Messiego.

Moratti, który w latach 1995-2013 był właścicielem Interu, nie mógł nie odnieść się do tematu transferu Lautaro Martíneza: - to świetny chłopak, który interesuje się swoją karierą. Tak jak mówiłem wcześniej, zobaczymy, czy będzie częścią jakiejś ważnej operacji, w której sprowadzimy ważniejszych zawodników, takich jak Leo Messi.

Prezes wyraźnie powiedział więc, że jego klub jest zainteresowany kupnem Leo Messiego. – To w żadnym wypadku nie jest zakazane marzenie. Może nawet nie było nim wcześniej, przed tym nieszczęściem [kryzysem – przyp. red.]. Messi jest blisko końca swojej umowy i bez wątpienia sprowadzenie go do Interu byłoby ogromnym wzmocnieniem. Nie wiem, czy obecna sytuacja działa na korzyść czy na niekorzyść takiego posunięcia, ale uważam, że do końca roku zobaczymy dziwne rzeczy.

To niespodziewane deklaracje, ponieważ Inter nie mówił wcześniej o potencjalnej wymianie Lautaro Martíneza na Leo Messiego. Oczywiście Barcelona nie rozważała nawet takiej opcji, ale pewność, z jaką wypowiedział się Moratti, sprawia, że można spodziewać się dalszego zamieszania.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli nici z transfery i jak zwykle zarzad Barcelony na lodzie
« Powrót do wszystkich komentarzy