Eder Sarabia: Ciężko pracujemy, przygotowując wiele rzeczy na czas, gdy wrócimy do walki

Dariusz Maruszczak

5 kwietnia 2020, 23:29

Marca

1 komentarz

Fot. Getty Images

Eder Sarabia za pośrednictwem Instagrama odpowiedział na kilka pytań związanych z Barceloną. Drugi trener Blaugrany zapewnił, że sztab szkoleniowy pracuje podczas kwarantanny, aby przygotować nowe warianty gry.

Idole: Moim pierwszym idolem był Van Basten, miałem z nim plakat. Później był nim Brazylijczyk Ronaldo. Miałem też plakat z Pantanim i Bruce’em Springsteenem. Zdałem sobie sprawę, że staję się trochę starszy, ponieważ uwielbiam sport z lat osiemdziesiątych.

Reprezentowanie klubu: W zależności od miejsc, w których się jest, można robić pewne rzeczy, a inne nie, ponieważ w końcu nie mówi się tylko w swoim imieniu. Wszystko, co robimy, przechodzi przez dziennikarzy.

Kontrowersje związane z charakterem: Zrobiło się dużo zamieszania, ale w klubie nie było nawet 1/10 tego. Przepraszaliśmy, ponieważ są pewne rzeczy, które trzeba kontrolować i poprawić. Nie było żadnego problemu, mamy wspaniałe relacje z piłkarzami. Bardzo dobrze się dopasowaliśmy i jesteśmy zachwyceni współpracą z nimi.

Codzienność: Ciężko pracujemy, przygotowując dużo rzeczy na czas, gdy znów wrócimy do walki. Ta przerwa nie jest dla nas zła, ponieważ przybyliśmy z marszu w trakcie sezonu. Teraz najważniejszy nie jest jednak futbol, tylko inne sprawy. Choć bardzo chcę zobaczyć się z przyjaciółmi i być z drużyną.

Problemy do rozwiązania: Mamy pewne pole do poprawy. Rozmawiamy z trenerem i przygotowujemy różne rzeczy. Dopracowujemy szczegóły modelu gry. W końcu nie mieliśmy presezonu.

Messi: Jest najlepszym piłkarzem wszech czasów i również najlepszym sportowcem. Messi jest niesamowity w każdym aspekcie ze względu na rozumienie gry i to, jak wszystko wykonuje.   

Chęć powrotu: To dobry moment, żeby znaleźć trochę czasu na odłączenie się i ćwiczenia. Kiedy nas wypuszczą, będziemy atakować jak tygrysy.

Termin powrotu: Staram się być optymistą, ale futbol nie jest obecnie priorytetem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak Cholo lub jego asystent sie wydziera na boisku na pilkarzy to wszyscy klaszcza. A jak Eder zwawo reaguje na lawce trenerskiej i jest zdenerwowany postawa pilkarzy to juz wielkie halo.

Niech ten klub w koncu na nowo jajca wyhoduje