Oglądaj najlepszą rozrywkę w święta bez wychodzenia z domu

Redakcja

11 kwietnia 2020, 19:23

Brak komentarzy

Nasz Partner - platforma Player+, na której możecie oglądać wszystkie mecze ligi hiszpańskiej i najlepszych lig europejskich, na czas świąt przygotowała dla Was mnóstwo ciekawych propozycji. Zachęcamy Was do pozostania w domu i oglądania swoich ulubionych programów na Player+.

Opłata dla nowych użytkowników za pakiet „Start” została obniżona do 5 PLN w pierwszym miesiącu. Do wyboru macie oczywiście wiele innych pakietów, w tym standardowe pakiety CANAL+ oraz Eleven Sports, na których znajdziecie wiele ciekawych filmów oraz retransmisji wydarzeń sportowych.

Wybrane pakiety Player+:

(kliknij, aby otworzyć)

 

(kliknij, aby otworzyć)

 

(kliknij, aby otworzyć)

 

(kliknij, aby otworzyć)

Player+ przygotował specjalną kolekcję: „Najlepsza rozrywka bez wychodzenia z domu”, którą można oglądać na każdym ekranie - od telewizora, po tablet i telefon. Znajdują się w niej topowe filmy, programy i seriale z bibliotek TVN Discovery, HBO czy CANAL+.

W bibliotece Playera znajdują się największe hity serialowe - „Gra o tron”, „Detektyw”, „Wielkie kłamstewka”. Nasz Partner zaprasza także na dwa sezony własnej produkcji: „Chyłka – Zaginięcie” oraz „Chyłka – Kasacja”, a także najnowsze seriale Player First –  „Motyw” i „Kod genetyczny". W serwisie można także oglądać głośną produkcję CANAL+ „Mały zgon”, która zabiera widzów w porywającą podróż przez świat narkotykowych karteli, przestępców, skorumpowanych stróżów prawa i pokerowego podziemia. Niedawno ruszył także trzeci sezon mrocznej odysei o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu – „Westworld”. Dwa poprzednie sezony dostępne są również na platformie player+.

Dla tych, którzy uwielbiają włoskie produkcje, serwis przygotował „Zero Zero Zero”, „Genialną przyjaciółkę”, „Nowego papieża” i „Gomorrę”. Seriale to idealne rozwiązania na długie dni spędzone w domu, szczególnie że w serwisie znajdują się wszystkie sezony wielu znanych produkcji. Zostań w domu i oglądaj ulubione programy na platformie Player+.

Poleć artykuł