Głosowanie na najładniejszą asystę w historii FC Barcelony

Dariusz Maruszczak

30 marca 2020, 19:00

91 komentarzy

Fot. Getty Images

Niedawno Użytkownicy FCBarca.com wybierali najładniejszą bramkę w historii FC Barcelony. Dziś proponujemy nowy plebiscyt dotyczący autora najefektowniejszej asysty w dziejach katalońskiego klubu.

W głosowaniu na najładniejszego gola zwyciężył Leo Messi i jego słynny rajd z meczu z Getafe. Konkurencja była ogromna, ponieważ historia Barcelony pełna jest fantastycznych trafień. Ta bramka była wybitnie solowym przedsięwzięciem genialnego Argentyńczyka, ale podstawą filozofii katalońskiego klubu jest przede wszystkim współpraca. Nie trudno byłoby więc wymienić gole, które padały po efektownych podaniach. W Barcelonie było wielu znakomitych rozgrywających, którzy potrafili jednym kapitalnym zagraniem stworzyć swoim kolegom okazję do pokonania bramkarza rywali. Nie brakowało też goli po bardziej zespołowych akcjach, zwieńczonych efektownym odegraniem. Dlatego też, ciekawi Waszej opinii, proponujemy głosowanie na najładniejszą asystę w historii Barcelony.

W komentarzach możecie zgłaszać swoje kandydatury. Zasady są podobne, jak w przypadku plebiscytu na najbardziej efektowną bramkę:

1. Asysta musi być autorstwa piłkarza Blaugrany, niezależnie od tego, w jakich rozgrywkach by do niej doszło.

2. Przy zgłoszeniu kandydatury należy również dołączyć materiał wideo z akcji, dostępny w serwisie YouTube czy Streamable.

3. Każdy Użytkownik może zaproponować tylko jedną asystę.

4. Prosimy również o zgłaszanie kandydatur w odpowiednim formacie, tzn:
- mecz, data
- autor asysty
- link do materiału wideo.

Zgłoszenia będziemy przejmować do wtorku 31 marca, do godziny 21. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Barca vs Getafe(10.02.2013) podanie Iniesty do Alexisa.
https://m.youtube.com/watch?v=Ho2GW0dzExs


« Powrót do wszystkich komentarzy