Martín Lasarte: Antoine Griezmann jest smutny, stał się kozłem ofiarnym w Barcelonie

Łukasz Lewtak

29 marca 2020, 16:00

El Desmarque

21 komentarzy

Fot. Getty Images

Martín Lasarte, za którego kadencji Antoine Griezmann zadebiutował w Realu Sociedad, zauważa, że francuski napastnik został "kozłem ofiarnym w Barcelonie" i nie jest szczęśliwy na Camp Nou.

- Griezmann jest teraz podawany w wątpliwość, ponieważ cała Barcelona jest podawana w wątpliwość. Trzeba znaleźć kozła ofiarnego, kogoś odpowiedzialnego za to. Griezmann dołączył do zespołu jako ostatni, zapłacono za niego duże pieniądze. Wydaje mi się, że przerzucono na niego ogromny ciężar - powiedział Lasarte dla El Desmarque.

- Z mojego punktu widzenia Barcelona bardzo cierpi przez nieobecność Luisa Suáreza. Wszystko spoczywa na barkach Messiego. Podaje się w wątpliwość wszystko i wszystkich oprócz Messiego, w tym Griezmanna. On nigdy nie znalazł swojej prawdziwej pozycji, na której czułby się dobrze - dodał szkoleniowiec.

- Wszyscy ludzie Realu Sociedad będą wiedzieć, o czym mówię. Ja widzę, że Griezmann jest smutny. A wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że znaczącym elementem w jego sposobie gry jest radość. Teraz Griezmann jest smutny, zgaszony, nie odczuwa radości - podkreślił urugwajski trener.

- Griezmann będzie musiał jeszcze trochę poczekać, aby się zaadaptować, albo nagle przyjdzie moment na zmianę klubowych barw i poszukania nie tyle lepszej czy gorszej, ale innej opcji, która pozwoli mu na rozwijanie jego pełnego potencjału - zakończył Martín Lasarte.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za tyle pieniędzy z chęcią przejmę rolę kozła ofiarnego.
« Powrót do wszystkich komentarzy