Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

26 marca 2020, 07:29

30 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Barça szuka mięśni" - zespół chce pozyskać dobrze zbudowanego i wszechstronnego pomocnika, a jedną z opcji jest Ndombele. Klubowi podoba się też Fabian, ale jego cena jest bardzo wysoka. W Hiszpanii zmarło już na koronawirusa więcej osób niż w Chinach. Arantxa z Miami: "krzyczę vamos w walce z koronawirusem. Emocjonuje mnie widok, jak w moim kraju walczą, by pokonać ten wirus". Corominas opisuje kwarantannę w Indiach. Rubiales: "Sezon musi zostać dokończony". Dziennik opisuje niewiadome dotyczące igrzysk w 2021 roku.

"Wymiana Lautaro" - Barça chce obniżyć cenę napastnika, włączając w transakcję wielu piłkarzy. Inter pozytywnie patrzy na taką opcję, więc operacja może dojść do skutku. Neymar nie uda się do FIFA w celu odejścia z PSG. Cucurella jest kluczem do sprowadzenia Tellesa. Coutinho widzi się w Premier League. RFEF ma plan, by uratować amatorską piłkę nożną. Podział w szatni Barcelony: nie wszyscy piłkarze zgadzają sie na obniżenie pensji o 70%.

"70% (z porozumieniem, jeśli to możliwe)" - Barça zaprezentuje plan dla wszystkich swoich sekcji sportowych. Klub chce, by sportowcy zarabiali 30% tego, co do tej pory, w trakcie trwania stanu alarmowego. Priorytetem jest osiągnięcie porozumienia. Espanyol również bierze pod uwagę takie rozwiązanie, a koszykarskie drużyny Manresy i Lleidy już zaczęły je wprowadzać. Rubiales oferuje linię kredytową w wysokości 500 milionów euro dla klubów profesjonalnych i 4 milionów dla klubów amatorskich, ale Tebas z niego kpi. Pojawia się problem z umiejscowieniem igrzysk w 2021 roku w napiętym kalendarzu sportowym. Euroliga naciska na rozegranie wszystkich normalnych części rozgrywek. Pierwszy zawodnik Girony z koronawirusem.

"Siedem zadań Realu" - dziennik opisuje rzeczy, które klub ma do wykonania. Są to: pozyskanie bramkostrzelnego napastnika, przedłużenie umowy z Modriciem, powrót Ødegaarda, wyjaśnienie przyszłości Achrafa, pozyskanie Van de Beeka, podjęcie decyzji, czy drugim bramkarzem będzie Areola, czy Łunin, kolejne wypożyczenie lub sprzedaż Ceballosa. Antonio Zapatero: "pracownicy służby zdrowia są dzisiaj naszymi Nadalami". Hazard: "mój pierwszy sezon jest zły, będę oceniany w kolejnym". Atlético negocjuje obniżkę wynagrodzenia piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Rubiales naciska na dokończenie sezonu, nawet po 30 czerwca.

"Pogba: teraz albo nigdy" - Francuz ma umowę do 2021 roku, a jego agent planuje znaleźć mu nowy klub. United chce przedłużyć kontrakt. Zidane wie, że to ostatnia szansa na kupno tego piłkarza. Rubiales: "według mnie powrót do gry w maju jest niemożliwy". Równocześnie proponuje linię kredytową na 500 milionów euro dla klubów z Primera i Segunda División. MKOl rozważa igrzyska wiosną: "rozmawiano nawet od ich odwołaniu". Hiszpania kupuje materiały z Chin za 432 miliony euro. Egzaminy w szkołach odbędą się między 22 czerwca a 10 lipca i będa mniej wymagające.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Lautaro coś czuję że do nas trafi. :)

@FeloRPS jak za taką cenę to lepiej niech siedzi w Interze. Dajmy najlepiej trzech zawodników plus 50 baniek za niego.

@masik86 Zobaczymy, może zgodzą się na wymianę dwóch zawodników plus lekka dopłata. :)

@FeloRPS to i tak za dużo jak za zawodnika, który nie jest gwarancją bramek tylko piłkarzem z potencjałem :)

@GlowixZiom No jak to Lautaro nie jest gwarancją bramek, na 22 mecze strzelił 12 bramek i zanotował 3 asysty.
« Powrót do wszystkich komentarzy