Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

12 marca 2020, 07:32

58 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Szaleństwo!" - Atlético pokonało zeszłorocznego mistrza dzięki trzem bramkom w dogrywce i awansowało do ćwierćfinału. Dwa gole Llorente, który później asystował Moracie, naznaczyły historyczny wieczór. Koronawirus wszystko paraliżuje. RFEF i LaLiga spotkają się dziś, by zdecydować o zawieszeniu rozgrywek. Finał Pucharu Króla oraz mecze Getafe i Sevilli w Lidze Europy przełożone. Barça ogłosiła specjalne środki bezpieczeństwa. MotoGP w Argentynie również odwołane. Rugani z Juventusu ma koronawirusa. Neymar i Bernat przełamali klątwę PSG w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W ostatnich sześciu kolejkach Real 178 razy dośrodkowywał w pole karne i zdobył w ten sposób tylko jedną bramkę.

"Ani Puchar Króla, ani liga, ani Liga Mistrzów" - federacja przełożyła finał Pucharu Króla i ma nadzieję, że będzie on mógł odbyć się w maju. RFEF, LaLiga i AFE spotykają się dziś, by oficjalnie ogłosić dwutygodniową przerwę w rozgrywkach Primera i Segunda División. Mecz Barçy z Napoli o krok od zawieszenia. Roma nie mogła lecieć wczoraj do Sewilli, ponieważ nie miała pozwolenia. Heroicznie Atlético wyeliminowało mistrza! Neymar dał PSG awans do ćwierćfinału. RFEF zawiesiła wszystkie rozgrywki od Segunda B w dół oraz ligę kobiet. UEFA przełożyła mecze Interu z Getafe i Sevilli z Romą. Barça zamyka swoje muzeum, La Masię oraz lodowisko. Zawieszono pierwszy mecz NBA. Hubers i Rugani pierwszymi piłkarzami z koronawirusem. Pochettino zagrożeniem dla stanowiska Zidane'a. Florentino myśli o zastąpieniu Francuza. Tylko Premier League może uratować Mourinho. Sezon Formuły 1 rozpoczyna się w Australii.

L'Esportiu pisze o wstrzymaniu wszystkich nieprofesjonalnych rozgrywek w katalońskim sporcie. Mecze Barçy, Espanyolu i Girony też są zagrożone przez presję ze strony Związku Hiszpańskich Piłkarzy. Liga koszykarska chciała grać przy pustych trybunach, ale też ją zawieszono. Toni Bou zdobył 27. tytuł mistrza po tym, jak odwołano jedną próbę. Początek sezonu Formuły 1 opiera się jak może koronawirusowi. Hamilton jest faworytem w Melbourne, a trzech członków dwóch zespołów zostało odizolowanych z ostrożności. Atlético wyeliminowało Liverpool w dogrywce, a PSG odrobiło straty i również awansowało do ćwierćfinału. Cała kadra Reus z sezonu 2016/17 jest podejrzewana o korupcję.

"Heroiczne!" - Atlético oparło się Liverpoolowi, odrobiło stratę i dobiło mistrza z poprzedniego sezonu. Dublet Marcosa Llorente i gol Moraty w dogrywce dopełniły święto Rojiblancos na Anfield. Świetny Oblak zatrzymał wiele strzałów. PSG przełamało swoją klątwę. Rahm chce zostać numerem 1 w golfie. Dziś LaLiga powinna zostać zawieszona. Wczoraj stało się to już z Segunda B i Tercera, a dziś podobnie będzie z Primera i Segunda A. Finał Pucharu Króla oraz mecze Sevilli i Getafe w Lidze Europy również przełożone.

"Chwała Atléti na Anfield" - dwa gole Llorente i jeden Moraty dały zwycięstwo nad aktualnym zdobywcą Ligi Mistrzów po dogrywce. Niewiarygodny Oblak utrzymał zespół w walce z Liverpoolem, który nigdy nie osłabł. LaLiga, RFEF i AFP mają dziś pilne spotkanie. Finał Pucharu Króla przełożony. UEFA przekłada też mecze Sevilli i Getafe w Lidze Europy. MotoGP w Argentynie przełożone na 22 listopada. Formuła 1 rusza w Australii. Hamilton będzie starał się wyrównać osiągnięcie Schumachera i zdobyć siódme mistrzostwo. Real gra dziś w Eurolidze za zamkniętymi drzwiami. Rahm powalczy o pozycję numeru 1 w golfie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A co to,? najlepsza drużyna wszechczasów poległa z Atleti...
Zaraz po Realu ich nie lubię najbardziej...
A żeby tak sezon w Anglii anulowali;)

@daro22 nawet jak anuluja to tytul bezapelacyjnie dla Liverpoolu!! I kazda ekipa typu United, Chelsea czy City powinny miec honor i przyklasnac na ten pomysl!!! Zreszta jestem pewien ze taki wlasnie bedzie wydzwiek, bo co by nie mowic zdominowali lige fest!!!

@sanmartean wiem, ale ale niechęć do tego klubu jest większa od rozsądku;)

@sanmartean niby zdominowali , ale "dopóki piłka w grze ????"

@daro22 a ja ich lubię. To że barce zdemolowali to nie znaczy że mam ich nie lubić. Pokazali poprostu jacy jesteśmy słabi.

@Mroziu w takim razie nie jesteś prawdziwym kibicem Barcy a takich tu nie potrzeba

@Krzysiek872 xD że co??? :D

@daro22 Ja ich nie lubię od lat 80.Pamiętam jakie było święto jak im Wraga strzelił 2 bramke w Łodzi jak grali z Widzewem.Tak na marginesie to co im zostało boroczkom
tylko mistrzostwo angli bo tak to wszędzie poodpadali.

@Mroziu
Każdy ma prawo do własnego zdania;)

@Rajbi
Ja tam aż tak daleko nie pamiętam, bo skąd;)
Po prostu straszne cwaniaki,ten cały robertson czy taa,Henderson( drugi Ramos tylko głupszy...) ,ok wygrali lm ale tylko i wyłącznie przez nasze frajerstwo... Koguty w finale pokonać też jakimś wyczynem nie jest... Jedyne co to ten sezon w pl zdominowali totalnie.

@Krzysiek872 chyba Ty dzieciaczku. Więc poszedł stąd na stronę białych i to już

@Mroziu nie wiesz o czym piszesz... Pewnie jestem od Ciebie starszy i słowa typu "dzieciaczku" zostaw dla siebie jak dorośniesz i będziesz miał dzieci...
Pochwal się ile razy byłeś w Barcelonie na meczu skoro jesteś takim kibicem...

@Krzysiek872 w takim razie staruszku co ja mam Ci udowadniać? Po pierwsze mam dzieci po drugie byłem kilka razy na meczu w Barcelonie po trzecie mam tatuaż na ręce udowadniający że jestem wiernym fanem Barcy. Teraz Twoja kolej ale tak wiem teraz napiszesz bzdury żeby tylko udowodnić jaki to z Ciebie sezonowiec. To że ktoś lubi jakiś inny klub niż Ty staruszku nie znaczy że nie jest kibicem. Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź.
« Powrót do wszystkich komentarzy