Mikel Merino: Rzut karny dla Barcelony był bardzo wątpliwy

Łukasz Lewtak

7 marca 2020, 21:11

AS

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Pomocnik Realu Sociedad Mikel Merino udzielił krótkiej wypowiedzi dla telewizji Movistar po meczu jego zespołu z Barceloną na Camp Nou. Zawodnik podkreślił, że rzut karny dla Barçy, który zdecydował o wyniku całego spotkania, był bardzo kontrowersyjny.

- Wykonaliśmy dobrą pracę, dominowaliśmy w grze, ale ten mecz uciekł nam w jednej akcji, która moim zdaniem była bardzo wątpliwa. Prawie tego nie widziałem, może trochę na ekranach, ale temat zagrań ręką musi nam zostać lepiej wyjaśniony, ponieważ nie jest to bardzo jasne. Sędzia gwiżdże w tej sytuacji, a w innych nie... Trzeba ustalić kryteria.

- Drużyna jest w bardzo dobrej formie już od presezonu. Widać to nawet w dni, kiedy odpoczywamy. Jesteśmy dumni z tego, że przyjechaliśmy tu z grupą chłopaków, którzy mają nie więcej niż 25 lat.

- Jeśli chodzi o mur przy rzucie wolnym Messiego, to był pomysł sztabu szkoleniowego. Kiedy staje się naprzeciwko tak skutecznego piłkarza, trzeba postarać się zrobić coś innego. Myślę, że był zdziwiony naszym ustawieniem.

- Granie dla Realu Sociedad to powód do dumy. Jestem w tym klubie od 1,5 roku i czuję się tu jak w domu. Jestem szczęśliwy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To się nazywa karma.
Niesłuszny karny a co za tym poszło, niesłuszny brak karnego w poprzednim spotkaniu nie był jakoś dla nich wątpliwy.

Nosz kur... mać kto w tej lidze gra??? Wątpliwe to jest to czy w tej łepetynie posiadasz mózg piłkarzyku
Komentarz usunięty przez użytkownika

Czyli np 3 piłkarzy mogłoby być na spalonym ale jakby nie brali udziału w akcji to nie ma spalonego ?

rzut karny z pierwszego meczu w Sociedad, i brak rzutu karnego po faulu na Pique, były o wiele bardziej wątpliwe. O lat świetlne bardziej wątpliwe....

Karny był ewidentny. Co innego sytuacja ze spalonym przed karnym.