Deportes Cuatro: Barcelona może wymienić Antoine'a Griezmanna na Neymara

Julia Cicha

4 marca 2020, 19:15

Deportes Cuatro

124 komentarze

Fot. Getty Images

Deportes Cuatro poinformowało dziś o kolejnym sposobie na sprowadzenie Neymara do Barcelony. Klub ma rozważać włączenie w operację Antoine’a Griezmanna.

Katalońskie dzienniki zgodnie piszą, że Brazylijczyk jest priorytetowym celem Barçy na letnie okienko transferowe. Klub nie chce, by negocjacje przerodziły się w operę mydlaną, co miało miejsce w minionym roku. Deportes Cuatro dodaje, że możliwa jest wymiana Neymara na Antoine’a Griezmann lub Ousmane’a Dembélé.

Mimo że PSG nie lubi pozbywać się swoich gwiazd, wspomniana dwójka może być dla niego atrakcyjna także dlatego, że mowa o Francuzach. Taka operacja miała spotkać się ze zgodą części członków zarządu. Pojawiły się jednak głosy przeciwne wymianie. Z finansowego punktu widzenia odejście Griezmanna odciążyłoby Barcelonę, ponieważ miałaby ona pieniądze na pensję Neymara i mieściłaby się w limicie finansowego fair play. Z kolei możliwość odejścia Dembélé opiera się przede wszystkim na niespełnieniu przez niego pokładanych w nim nadziei, głównie z powodu kontuzji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ogólnie jestem za neymarem ale nie za griezmanna, nie oplaca się griezmann jest za dobry aby się go pozbywać, lubi wracać walczyc o piłkę ambitny jest dużo można pisać

@Bartex Griezman to niestety kolejny niewypał za ogromne pieniądze ... pogódźmy się z tym

@szopen779 szanuje twoje zdanie każdy ma swoje jednak dla mnie piłkarz na plus w życiu bym go nie sprzedał jedyne co musi poprawić to wykończenie ale to się da zrobić nie mam żadnych innych zastrzeżeń

@szopen779 Ty szopen chyba oglądasz występy gry na klawiszach bo chyba nie Barce z Griezmanem w składzie. Gość biega i walczy na różnych pozycjach. Obejrzyj chociaż kilka skrótów bo meczów raczej nie oglądasz, a to że jest czasami nieskuteczny w polu karnym to inna kwestia. Jest u nas pierwszy sezon także zluzuj, pomyśl obiektywnie i poczekaj trochę z takimi wnioskami bo mam wrażenie że masz problemy z logicznym myśleniem

@szopen779 niewypał to dembele jakby griezman miał więcej okazji i przede wszystkim piłek miałby więcej goli od Messiego w tym sezonie.. Messi przeważnie go nie zauważał i zamiast podać tracił głupio piłki w dryblingu. Dopiero chyba setien poprosił króla żeby czasem podał do griezmana. Juz nawet nie wspominam ile więcej daje w presingu i obronie od Messiego
« Powrót do wszystkich komentarzy