Casemiro: Dobrze stosowaliśmy pressing, to dla nas bardzo ważne trzy punkty

Łukasz Lewtak

2 marca 2020, 08:45

AS

4 komentarze

Fot. Getty Images

Po zakończeniu El Clásico na Santiago Bernabéu pomocnik Realu Madryt Casemiro chwalił Viniciusa i opisywał, jakie uczucia towarzyszą mu po zwycięstwie z Barceloną.

Odczucia: Jestem szczęśliwy z powodu zespołu, z powodu tego, co osiągnęliśmy na boisku. To dla nas bardzo ważne trzy punkty.

Analiza: W ostatnich meczach osiągaliśmy złe wyniki, ale nie graliśmy źle, z wyjątkiem końcowych 15 minut. Teraz pokazaliśmy, że jesteśmy bardzo silni. Bardzo ważne jest również to, aby kibice w nas wierzyli, ale pozostaje jeszcze dużo meczów do końca sezonu ligowego.

Zasłużone zwycięstwo: Dobrze stosowaliśmy pressing i dobrze graliśmy. To było El Clásico. To bardzo ważne trzy punkty.

Celebracja gola Viniciusa: Ja staram się robić wszystko sercem i nie ma tu wyjaśnienia. Vini bardzo zasługiwał na tego gola.

Wiadomość do Viniciusa: W przerwie już mu mówiłem, że musi iść w kierunku bramki. Wiele razy podaje do Karima, ale w sytuacji 50/50 musi strzelać. Rozegrał wspaniały mecz.

Wsparcie kibiców: Bardzo dziękuję za wsparcie i wiarę w nas. Razem osiągniemy wiele sukcesów. Liczymy na kibiców, a oni liczą na nas.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Najlepszy na boisku, kasował Messiego jak uczniaka

Akurat Vinicius był najbardziej nieporadnym zawodnikiem Realu..Ta przypadkowa bramka go uratowała,bo kibice Realu by go spalili na stosie..Gość ma szybkość,dynamike ale nie ma najwazniejszego-inteligencji boiskowej..

Czy ja oglądałem inny mecz? Vinicjusz wspaniały mecz. Albo oni gadają żeby go podnieść na duchu albo są tępakami. Gdyby nie ta bramka to by został kozłem ofiarnym meczu. Wszystko co miał to psuł

Nawet nie rzucał sie swoja bezczelna gra w tym meczu, a to niezwykle rzadkie.