Butragueño: W drugiej połowie Courtois praktycznie nie interweniował, to wiele mówi o zespole

2 marca 2020, 11:00

Movistar, AS

19 komentarzy

Dyrektor ds. relacji instytucjonalnych Realu Madryt Emilio Butragueño skomentował niedzielne El Clásico w rozmowie z dziennikarzem telewizji Movistar.

Mariano jest teraz wyżej w hierarchii niż Jović i Bale?: Druga połowa była wspaniała w wykonaniu całego zespołu. Mariano strzelił gola przy pierwszym kontakcie z piłką, to coś fenomenalnego dla niego i dla nas. Zizou podkreśla, że wszyscy jesteśmy ważni, i to po raz kolejny było widoczne.

Courtois uratował Real w pierwszej połowie: Barça to bardzo groźna drużyna i kiedy jest na 3/4 boiska, przyspiesza. Courtois był wspaniały przy kilku okazjach. Trzeba też zaznaczyć, że w drugiej połowie praktycznie nie interweniował, a to wiele mówi o zespole.

Poprawa Viniciusa: Zawsze mówię, że on musi grać na tym stadionie, przeciwko Barcelonie, w bardzo młodym wieku. Zawsze powoduje niepewność w szeregach rywala i podnosi nas na duchu. Zamknął tak kluczowy mecz swoją akcją w ataku i golem i oby dzięki temu zeszła z niego cała presja. Cały czas stwarza okazje bramkowe we wszystkich meczach, a to nie jest łatwe.

W jakim momencie sezonu jest Real?: Kadra jest bardzo kompletna i wszyscy są do dyspozycji trenera. To Zidane wybiera. To wspaniała wiadomość, że Mariano strzelił gola, ponieważ będziemy potrzebować wszystkich. Każdy mecz to finał, jesteśmy w kluczowym momencie sezonu. Wszyscy muszą pomagać i Mariano zrobił to. Jesteśmy szczęśliwi z powodu piłkarzy. W ostatnich tygodniach mieliśmy niekorzystne wyniki, na wiele z nich nie zasługiwaliśmy. Musimy być zjednoczoni aż do ostatniego meczu.

Kim on ogólnie jest ?

Za tydzień i tak dostaną na Betisie

Visa do Barca!

Przypominam wygrali u siebie po 5latach 4 miesiącu i tygodniu hahaha dokładnie ostatni raz 25.10.2014(W lidze ) hahaha ostatni raz w superpuchar sierpień 2017 heh

Ci wszyscy którzy narzekali na Suareza powinni zrozumieć ze jest on póki co nie zastąpiony.
Barca miała 6 mega okazji na bramkę
W pierwszej (Messi,Artur,Griezmann) w drugiej ( Pique,Messi,Brithwaite)
Nie da się wygrywać meczy marnując takie sytuacje

Rzeczywiście nie interweniował, poza sytuacjami sam na sam, min. Braveheart'a

Wynik zamazuje obraz spotkania. Mieliśmy sporo sytuacji. Dwie Leo, Arthur, Braithwait, Pique, Griezmann. Każda z nich mogła się skończyć bramką i pewnie gdyby grał nasz grubasek Suarez to coś bz wcisnął.

Proszę redakcję o zakończenie publikacji wywiadów z ludźmi związanymi z RM bo to strona dla fanów FCB i wszystkich wkurzają "cudowne" wypowiedzi ludzi z Madrytu podnieconych pierwszym zwycięstwem u siebie od wielu lat.
Żenada - zachowanie ludzi z Madrytu...

praktycznie nie interweniowal oprocz setki Braithwaita 2min po wejsciu na boisko przy stanie 0:0 :) juz niech nie przesadzaja bo okazje mielismy lepsze mimo ze Real gral lepiej. Gdyby nasi byli skuteczniejsi to by sie nie mowilo o wielkim Realu teraz:)