Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

25 lutego 2020, 06:43

31 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

'Forza Leo" - tytułuje okładkę Mundo Deportivo. Messi został uroczyście przyjęty na San Paolo, w świątyni Maradony. Na boisku nieznającym porażki od 2017 roku Barça Setiena chce strzelić gola, żeby wypracować przewagę w kontekście awansu do ćwierćifnału. Dziennik odwiedził sekretne muzeum Maradony.

"Champ10ns" - Messi chce zdobyć świątynię Maradony. Marzenie o Lidze Mistrzów jest uzależnione od nóg cracka, który zagra dziś swój pierwszy mecz w Neapolu. Piqué: "wyniki podtrzymywały ten klub". Chelsea boi się Bayernu. Kontuzja Hazarda wywołuje więcej wątpliwości w Realu. Mateu Lahoz sędzią El Clásico.

"Niech nastanie światłość" - Messi jest jednym z głównych argumentów Barcelony, by wywieźć z San Paolo przekonujący wynik i na spokojnie podejść do decydującego etapu sezonu. Quique Setien: "rozpoczęcie przygody z Ligą Mistrzów na stadionie z taką historią i pasją jest emocjonujące". Gerard Piqué: "wyniki podtrzymywały ten klub w ostatnich latach". Napoli wciąż wielbi Maradonę 30 lat po jego odejściu. Mistrzyni Hiszpanii w maratonie: "co roku wspinałam się wyżej, aż doprowadziło mnie to do igrzysk olimpijskich". Po siedmiu kolejkach Espanyol wraca tam, gdzie był. Drużynę piłkarzy halowych Barcelony może czekać wiele transferów. Maverick Vinales najszybszy w ostatnim dniu testów.

"Z koronawirusem się nie gra" - świat sportu w napięciu obserwuje zagrożenie epidemią. Mecze Interu z Łudogorcem i Juventusem odbędą się przy pustych trybunach. Podróż Atalanty do Valencii zagrożona. Blanco: "jeśli pojedziemy na igrzyska do Tokio, zrobimy to ze stuprocentową pewnością [że jest bezpiecznie - przyp. red.]". Zawody motocyklowe i siatkarskie odwołane we Włoszech. Marca opisuje, dlaczego jej zdaniem przyspieszenie wyborów w RFEF nie byłoby sprawiedliwe. Zaniepokojenie w Neapolu z powodu pojawienia się koronawirusa na północy Włoch. Wielkie wyzwanie Barçy Setiena. Real czeka na Bale'a z czasów jego wielkich wieczorów. Walijczyk będzie kluczowy pod nieobecność Hazarda i przy Benzemie bez formy. Jordan żegna Kobe'ego we łzach.

"Niepokonany" - Real liczy w meczu z City na Zidane'a, który jako trener nigdy nie przegrał dwumeczu w Lidze Mistrzów. Messi w świątyni Maradony - Argentyńczyk oklaskiwany na dzień przed pojedynkiem z Napoli w Lidze Mistrzów. Koronawirus zagraża światu sportu. Zaniepokojenie igrzyskami w Tokio, burmistrz Madrytu uważa, że stolica Hiszpanii nie jest opcją zastępczą. Boris Johnson oferuje Londyn. Zawieszona koreańska liga piłkarska, a we Włoszech siedem meczów, w tym Juventusu z Interem, odbędzie się za zamkniętymi drzwiami. Zagrożone również wyścigi kolarskie. Tavares poprowadził Real, który jest w gazie. Firma George'a Clooneya interesuje się kupieniem Málagi.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak informuje sport.de klauzula odstępnego Timo Wernera jest znacznie niższa niż przypuszczano. 24-latek miał mieć zapisaną klauzulę w kontrakcie na 60 mln €. Dziennikarze wspomnianego serwisu mówią jednak, że kwota wykupu jest niższa i wynosi zaledwie 30 mln €. Stanowi to doskonałą okazję dla zainteresowanych klubów w tym m.in. Liverpoolu czy Chelsea.
-------------
Nie marudzę na Duńczyka, ale skoro za niewiele więcej można było wyciągnąć solidne zastępstwo dla Suareza na lata, to ja po prostu nie mam pytań do Naszego zarządu ...

,, Na boisku nieznającym porażki od 2017 roku Barça Setiena chce strzelić gola" przecież przegrali 2 tyg temu z lecce 2:3.

Kurcze mam bilety na mecz Barcelony vs Real Sociedad i obawiam sie, że do tego czasu również w Hiszpanii mogą odwołać mecze z powodu coronavirusa :/ ehh a tyle lat na to czekałem :P

Od kiedy Marca pomaga parom w sprawach Sexu ?

Tylko dziś nie przegrajmy!!!

Lahoz zawsze lubi błysnąć w meczu. Kiedy już wydaje się że wynik meczu jest ustalony on zaraz podyktuje karnego albo da czerwoną kartkę. Facet lubi dodać trochę dramaturgii.

a z Ajaxem to nie Zizou przegral? czy mnie cos pamiec myli?

Oficjalne pozegnanie legendy i ikony sportu , Kobego Bryanta. Kanal na YT prowadzil relacje na zywo , oprawa i atmosfera byla przepiekna . Zegnaj mistrzu . MAMBA OUT.

Wyjazdowy mecz z Napoli powinien pokazac nam jak naprawde wyglada nasza forma , bo doskonale wiemy jak gramy na wyjazdach . Licze na dobry wystep naszych rodakow po drugiej stronie boiska , ale zwyciestwo musi byc nasze . Pzdr. VeB.

Z Lahozem jest taki problem, że to sędzia, który zamiast usunąć się w cień to chcę być jedną z najważniejszych osób na boisku. Dlatego nie ma co się z nim wykłócać, bo to tylko pogarsza sytuacje.

Fajnie, że wylosowaliśmy Napoli. Nowe emocje i powiew świeżości :) No a Real znowu czeka na Bale'a z formą... Już trochę czekają :P

Najważniejsze żeby Barca weszła dobrze w mecz wtedy będzie dobrze (・∀・)

Magia wraca do Neapolu, Leo przypomni im Maradone ;)

Ile to już takich durnych tytułów zamieszczał As na swoich okładkach?
Nie było var-u to i Zizou był niepokonany a w obecnej sytuacji to Francuz pocałuje...
ale co najwyżej puchar sołtysa.

Ciekawe czy za 30 lat Barcelona stanie się średnio liczącym się klubem w Europie i przyjedzie do nas jakaś potęga z nową gwiazdą światowej piłki .... do nas, do świątyni Messiego

Lahoz sędziuje el clasico. Dodatkowe "emocje" gwarantowane. Oby znowu meczu nie zamienił w cyrk.