Guillermo Amor: Leo po raz kolejny był wielki

22 lutego 2020, 18:58

AS

5 komentarzy

Guillermo Amor udzielił krótkiej wypowiedzi dla mediów po meczu Barcelony z Eibarem na Camp Nou (5:0), w której odniósł się do przebiegu spotkania oraz fantastycznego występu Leo Messiego.

Analiza meczu: W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Leo był na wspaniałym poziomie, strzelił cztery gole. Miał szanse i po raz kolejny był wielki. Graliśmy dość dobrze, przy wyniku 3:0 to normalne, że obniżyliśmy rytm gry w drugiej połowie.

Arturo Vidal: Nie jest skrzydłowym, ale dziś zagrał bardzo otwartą piłkę, grał szeroko. Spisywał się dość dobrze z piłką i bez piłki. Był bardzo zaangażowany, grał z łatwością. Bardzo pracuje i bardzo pomaga w środku pola. Nigdy nie można mu nic zarzucić, ponieważ jego postawa jest fantastyczna.

Debiut Braithwaite'a: Rozegrał 20 minut i grał bardzo dobrze. Jego ruchy i zwody były bardzo dobre. Wysoko naciskał rywali. To było bardzo dobre i różnorodne 20 minut.

Real Madryt: Trochę od niego zależymy, ale musimy myśleć o sobie. Mam nadzieję, że Real dziś nie wygra, jednak powtórzę, że musimy myśleć o naszych meczach. Zostało jeszcze wiele punktów do zdobycia. Trudno, aby wszystkie zespoły wygrywały wszystkie mecze.

Nie jesteśmy ani trochę zależni od Realu , wystarczy wygrać wszystkie mecze do końca i to my będziemy mistrzami. Wszystko e naszych rękach i nogach.