Barcelona - Eibar: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Redakcja

22 lutego 2020, 18:05

44 komentarze

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

5:0

Herb FC Barcelona

SD Eibar

EIB

• Lionel Messi 14', 37', 40', 87'
  • Arthur Melo 89'

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty dzisiejszego meczu z Eibarem zdaniem Redakcji? 

Najlepsze: Messi

Tym razem wybór jest oczywisty i nie mógł być inny. Cztery gole w jednym spotkaniu, pełna kontrola i dominacja nad grą. Leo był niczym Jordan rzucający w sezonie zasadniczym powyżej 50 punktów. Zmiażdżył Eibar na każdym polu i na pewno nie zostawił kibiców z poczuciem niedosytu. Wydaje się, że skuteczność włączyła się mu w najbardziej odpowiednim momencie, mając na uwadze zbliżający się mecz w Lidze Mistrzów.

Najgorsze: Boki obrony

Barcelona zdominowała gości na własnym boisku, jednak boczni defensorzy nie zaprezentowali się choćby przyzwoicie. W defensywie mieli momenty, w których podejmowali złe decyzje, jednak najgorsza była bierność i nijakość w ofensywie. Zwłaszcza w pierwszej połowie skrzydła zostały przesiąknięte bylejakością. W najbliższym starciu z Napoli to właśnie boczni obrońcy mogą okazać się piętą achillesową Dumy Katalonii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Braithwait 18mln euro > 122mln euro Griezmann... Ja bym z Napoli na miejscu Setiena postawił na lewej stronie na Semedo i na prawej na Roberto (jednak)...

Najlepszy Messi. Fajna bramka Umtitiego z podania Lengleta.
Najgorsi byli boczni obrońcy - obaj. Czasem jak oglądam mecze Atletico to sobie myślę że przydałby się ktoś kto potrafi tak dosrodkowac jak Trippier.

Ja jestem ciekaw, jakby Umtiti sobie poradził na lewej obronie, w końcu jest szybki, silny i ma znakomite wyprowadzenie piłki

Zwróciłbym uwagę na to, że graliśmy nowym ustawieniem i wyszło to znakomicie.

Najlepsze Messi .dziś ustanowił rekord udział przy 1000 goli

Najgorsze dla Barcelony jest to że w LM będzie grał Fati bo nie może Martin

Braithwait zaimponowal najbardziej tym że domagal sie pilki gdy wyszedl na pozycje. Machal lapami jak szalony. Tego brakuje czesto innym zawodnikom.
Przy bramie na 4:0 dostal pile wlasnie dlatego ze machal rekoma ze jest na wolnej pozycji jak opetany az glupio mu bylo nie podać.

Ani Firpo a zwłaszcza Semedo nie wyglądali dzisiaj zle. Oczywiście nie był to dla nich mecz życia ale dla mnie Griezmann był o wiele od nich gorszy.

Ja bym z Napoli na miejscu Setiena postawił na lewej stronie na Semedo i na prawej na Roberto (jednak). Firpo z żadnej strony nie jest gotowy na takiego rywala i jego gra wygląda po prostu nijako, to taki trochę Andre Gomes na lewej stronie obrony. Setien ma twardy orzech do zgryzienia. Chyba warto jednak przeprosić się z Cucurellą i nie kombinować, jeśli nie ma się pomysłu na sprowadzenie kogoś sensownego.

Najlepsze 0 z tylu. Co w otatnich meczach sie nie zdarzało

Leo byl Leo. Mniej asyst więcej goli. Obie wersje Argentyńczyka sa nieziemskie.

Najgorsze: za dużo razy tytuł w Najlepsze to Messi

Było najlepsze(Messi),było najgorsze(obrona) a po środku był debiut Braithwait'a
który przez 20 min.zrobił więcej niż Griezmann przez 70.

Najlepsze
1 leo Messi
2 wejscie nowego pomocnika
3 odpoczynek waznych graczy i ogrywanie tych co mało grają
4Granie kombinacyjne na 1 kontak który dał tyle okazji
5okazji było tyle ze moglo być i 12 do 0
6 presja na Real
7 pobity rekird Realu
8 generalnie forma rośnie bravo trener:)
1.Słabe boki
2.jeszcze trzeba pracować nad wyjściem z pod własnej bramki
3 nierówne mecze Griezmana super że sa inni

Boki? Nie widziałem aby grało jakoś słabo, widziałem jednak ze Griezmann był dzisiaj kiepski.

Ostanie 6 spotkań w wykonaniu Leo
6 bramek
7 asyst
Miazga, po prostu najlepszy :)

Najlepsze: wróciła skuteczność Leo
Najgorsze: kolejny słaby występ Griezmanna.

5-0 wynik idzie w świat!!

Patrzac na ostatnie spotkania trzeba sie cieszyc!!

Wtorek Napoli !! NAPOLI 1-2 FCB