Rivaldo: Willian José znajduje się w odpowiednim momencie, aby podjąć wyzwanie gry w Barcelonie

Radek Koc

14 lutego 2020, 13:30

Sport

14 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik FC Barcelony Rivaldo poruszył kilka tematów związanych z katalońskim klubem. Skomentował m.in. możliwy transfer swojego rodaka Williana José.

Willian José: Ma w tej chwili 28 lat i być może jest to doskonały moment na to, aby podjąć największe wyzwanie w swojej karierze i zagrać w Barcelonie. Kiedy grałem z nim w São Paulo, miał chyba 19 lat. Już wtedy pokazywał przebłyski wielkiej jakości, jaką później udowodnił na europejskich boiskach. Gra w Barcelonie różni się zupełnie od gry w Realu Sociedad. W Barcelonie wszystko przychodzi łatwiej i można zdobywać wiele goli. To byłby bardzo interesujący transfer dla tego klubu. 

Leo Messi: Jest jak Rogerio Ceni czy Francesco Totti. To piłkarz jednego klubu. Być może jedyną inną opcją byłby dla Messiego wyjazd do Chin albo do MLS, szczególnie z ekonomicznego punktu widzenia. Nie wyobrażam sobie jednak Messiego grającego w Lidze Mistrzów przeciwko Barcelonie. 

Praca w Barcelonie: Prezydent Bartomeu rozmawiał ze mną na początku swojej kadencji i proponował ewentualną współpracę. Nawet zrobiliśmy sobie zdjęcia. Potem jednak nie wróciliśmy do rozmów na ten temat. To się wydarzyło jakieś trzy lata temu. Teraz jestem dostępny, aby pełnić jakąś rolę w klubie. W 2021 roku odbędą się wybory i pojawia się wiele nazwisk możliwych kandydatów do objęcia stanowiska prezydenta czy pełnienia funkcji dyrektora sportowego. Oczywiście jestem chętny, aby pomóc Barcelonie w każdym momencie i powrócić do pracy na rzecz tej wielkiej organizacji. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rivaldo był wielki ale lepiej nie przytaczać jego słów... Od paru lat chyba wiek działa na dekiel...

@FC1899Barca dokładnie odnoszę takie samo wrażenie
« Powrót do wszystkich komentarzy