Quique Setien: W dzisiejszym meczu wszystko poza wynikiem było dobre

Julia Cicha

6 lutego 2020, 23:43

Marca

118 komentarzy

Fot. Getty Images

Quique Setien skomentował porażkę z Athletikiem na pomeczowej konferencji prasowej.

Wynik: Zawsze jest najważniejszy, ale wrażenia również są istotne. Zagraliśmy bardzo dobrze i uważam, że byliśmy sporo lepsi od rywali. Nie jest łatwo kontrolować grę Athleticu, ale myślę, że Ter Stegen przez cały mecz nie wykonał ani jednej parady. W drugiej połowie mieliśmy cztery lub pięć bardzo dobrych okazji, a gol Athleticu padł w momencie, w którym zareagowaliśmy. W trakcie całej drugiej połowy graliśmy tak, jak byśmy chcieli. Szkoda, że nie udało się wyjść na prowadzenie, wtedy przeciwnikom nie byłoby tak wygodnie.

Efektywność: Jestem w piłce nożnej od wielu lat i wiem, że czasem masz jedną okazję i trafiasz do siatki, a czasem dziesięć, a i tak ci się to nie udaje. Nie wiem, czy to kwestia pewności siebie, czy czegoś innego… Niektórych rzeczy nie mogą kontrolować ani trenerzy, ani piłkarze. To jedna z nich.

Przesłanie: Wszystko było dobre poza wynikiem. Odpadnięcie jest smutne, ale moim zdaniem zrobiliśmy krok do przodu w kwestii tego, co musimy poprawić. Zapamiętam więcej rzeczy niż tylko rezultat, to było trudne i skomplikowane spotkanie.

Sędziowanie: Nie widziałem akcji z De Jongiem, ale powiedziano mi, że to był oczywisty karny. Nie będę jednak wypowiadać się na temat sędziego.

Piqué: Wcześniej miał gorączkę, więc był nieco osłabiony. Myślę, że nieco się przeciążył, to nic poważnego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Śmieję się teraz z ponad połowy tutaj co wypuszczają swoje wypociny na temat naszego obecnego trenera.. Jeszcze parę dni temu byliście wniebowzięci jak obejmował drużynę, co?? haha Iść kibicować realowi!! Rzygać się chce.. BARCA till I Die, małolaty!!

@kondi21 z Valverde też nas czekały porażki. Poza tym nie widzę niczego złego w konstruktywnej krytyce
« Powrót do wszystkich komentarzy