Cadena SER: Atlético zainicjowało kontakty w celu sprowadzenia latem Ivana Rakiticia

Dariusz Maruszczak

4 lutego 2020, 09:45

Cadena SER

56 komentarzy

Fot. Getty Images

Jak poinformowano w programie „El Larguero” rozgłośni Cadena SER, Atlético Madryt jest zainteresowane sprowadzeniem Ivana Rakiticia w letnim okienku transferowym.

Według tych doniesień Chorwat ma być za kilka miesięcy priorytetowym celem Rojiblancos i dlatego zainicjowano już kontakty, aby pomocnik mógł trafić w lipcu na Wanda Metropolitano. Przypomnijmy, że już w końcówce stycznia niektóre media podawały, że Barcelona jest gotowa na sprzedaż Rakiticia, ale ostatecznie do klubu nie wpłynęła żadna satysfakcjonująca oferta, a i 31-latek nie palił się do odejścia. W pewnym momencie sezonu wydawało się, że rozstanie z piłkarzem jest przesądzone, ponieważ jego pozycja w hierarchii zespołu znacznie spadła i sam wprost rozważał odejście z klubu. Później jednak jego sytuacja się poprawiła i postanowił zostać.

Wszystko może jednak zmienić się w lecie. Nie wiadomo jeszcze, jakie miejsce w drużynie Quique Setiena będzie miał Rakitić. Jeżeli będzie grał rzadziej, być może sam będzie chciał odejść. Kontrakt 31-latka obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku i nic nie wskazuje na to, by Barcelona miała go przedłużyć. Możliwe więc, że Atlético będzie największym kandydatem do sprowadzenia Chorwata latem, zwłaszcza jeśli sezon Rojiblancos nie zakończy się w satysfakcjonujący sposób (obecnie szóste miejsce w LaLidze) i pojawi się potrzeba wzmocnienia drużyny.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Rok do końca kontraktu. 20 mln chyba max co możemy dostać.

@VenoM Rok temu byli chętni zapłacić koło 50 mln...... Rekiny biznesu :D

@Bojanoo a co możesz zrobić jak zawodnik nie chce odejść? nic.

@Ghotti Myślę że gdyby mu jasno powiedziano że chcą go sprzedać to zawodnik nie buntował by się, wydaje mi się że Rakieta nie jest takim typem człowieka. Ale nas zarząd woli się bawić w kotka i myszkę i robić wszystko za plecami :) Komunikacja to podstawa :)

@Bojanoo to może źle Ci się wydaje :) Rakitić to taki nasz Bale

@Yoshi94 naszym Bejlem jest koło z Twojego awatara xp

@Yoshi94 A może być też tak że Ty racji nie masz ;) Szczerość zawsze popłaca ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy