Katalońskie media zgodne: Carles Pérez zostanie zawodnikiem Romy

Dariusz Maruszczak

28 stycznia 2020, 18:09

Mundo Deportivo, Sport, Catalunya Radio

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Dzienniki Mundo Deportivo i Sport oraz rozgłośnia Catalunya Radio zgodnie donoszą, że Carles Pérez jednak zostanie nowym piłkarzem Romy. Barcelona miała bowiem dojść do porozumienia z włoskim klubem w sprawie transferu definitywnego 21-latka.

Już wczoraj media podawały, że Pérez jest bliski przeniesienia się do Romy, a dziś piłkarz miał wyjechać do stolicy Włoch na badania medyczne. Rozmowy zostały jednak wstrzymane, ponieważ Barça chciała zawrzeć w umowie opcję odkupu zawodnika. Giallorossi nie zgodzili się na takie rozwiązanie i ostatecznie udało im się postawić na swoim. Barcelona zagwarantowała sobie jedynie prawo pierwokupu piłkarza przy jego ewentualnej sprzedaży przez Romę. Teraz brakuje już tylko oficjalnego ogłoszenia sfinalizowania operacji przez oba kluby.

Pérez ma jutro udać się do Rzymu, gdzie przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt, który zwiąże go z Romą do 2024 roku. Barcelona ma zarobić na jego sprzedaży około 13-15 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powinni wysyłać działaczy z Realu Madryt. Pewne zrobiliby lepszy deal i jeszcze by im zostało na premie dla siebie za fatygę.
« Powrót do wszystkich komentarzy