Katalońskie media zgodne: Carles Pérez zostanie zawodnikiem Romy

Dariusz Maruszczak

28 stycznia 2020, 18:09

Mundo Deportivo, Sport, Catalunya Radio

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Dzienniki Mundo Deportivo i Sport oraz rozgłośnia Catalunya Radio zgodnie donoszą, że Carles Pérez jednak zostanie nowym piłkarzem Romy. Barcelona miała bowiem dojść do porozumienia z włoskim klubem w sprawie transferu definitywnego 21-latka.

Już wczoraj media podawały, że Pérez jest bliski przeniesienia się do Romy, a dziś piłkarz miał wyjechać do stolicy Włoch na badania medyczne. Rozmowy zostały jednak wstrzymane, ponieważ Barça chciała zawrzeć w umowie opcję odkupu zawodnika. Giallorossi nie zgodzili się na takie rozwiązanie i ostatecznie udało im się postawić na swoim. Barcelona zagwarantowała sobie jedynie prawo pierwokupu piłkarza przy jego ewentualnej sprzedaży przez Romę. Teraz brakuje już tylko oficjalnego ogłoszenia sfinalizowania operacji przez oba kluby.

Pérez ma jutro udać się do Rzymu, gdzie przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt, który zwiąże go z Romą do 2024 roku. Barcelona ma zarobić na jego sprzedaży około 13-15 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

21 lat, kadrowicz i za 13+3,5 mln to jakiś cyrk.
Byle jaki piłkarz kosztuje ok 30-40mln...
Jak niby Rordigo z Valenci 50 mln to ten podobnie a jest młodszy...
Nie wiem czy ktoś na kogoś ma jakiegoś haka... Czy dyrekcja sportowa na zarząd, czy menagerowie na klub..ale to co się dzieje za ery Bartomeu to jakiś cyrk...sprzedajemy po promocjach, albo prawie za darmo, kupujemy za ogromne pieniądze niewypały...albo leśnych dziadków...ja rozumiem że nie da się w 100%trafic z transferami, nawet tymi najdroższymi, ale u nas to dosłownie standardowo... Trzy najdroższe transfery ostatnich lat, Dembele, Griezman i Cou... Ktoś się pomylił. (Biorę też pod uwagę zła taktykę i źle miejsce na boisku Cou i Griezman, ale Dembele gra na swojej i piach i kontuzje, może zawalil Trener, może nie chciał tych zawodników a mu wcisnęli a on nie widział miejsca)
Serio my nie mamy dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia. Częste zmiany też nie pomagają.
A co do Carlosa. Nie mamy zmienników na skrzydło, to zamiast kupować kogoś za nie wiadomo jakie pieniądze i płacić jeszcze duża pensję i pewnie na ławkę bo niewypał to ten już jest i pewnie dużo nie zarabia... Co innego przy wypożyczaniu. Ale sprzedaż za 13mlm to śmiech na sali

« Powrót do wszystkich komentarzy