Katalońskie media zgodne: Carles Pérez zostanie zawodnikiem Romy

Dariusz Maruszczak

28 stycznia 2020, 18:09

Mundo Deportivo, Sport, Catalunya Radio

27 komentarzy

Fot. Getty Images

Dzienniki Mundo Deportivo i Sport oraz rozgłośnia Catalunya Radio zgodnie donoszą, że Carles Pérez jednak zostanie nowym piłkarzem Romy. Barcelona miała bowiem dojść do porozumienia z włoskim klubem w sprawie transferu definitywnego 21-latka.

Już wczoraj media podawały, że Pérez jest bliski przeniesienia się do Romy, a dziś piłkarz miał wyjechać do stolicy Włoch na badania medyczne. Rozmowy zostały jednak wstrzymane, ponieważ Barça chciała zawrzeć w umowie opcję odkupu zawodnika. Giallorossi nie zgodzili się na takie rozwiązanie i ostatecznie udało im się postawić na swoim. Barcelona zagwarantowała sobie jedynie prawo pierwokupu piłkarza przy jego ewentualnej sprzedaży przez Romę. Teraz brakuje już tylko oficjalnego ogłoszenia sfinalizowania operacji przez oba kluby.

Pérez ma jutro udać się do Rzymu, gdzie przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt, który zwiąże go z Romą do 2024 roku. Barcelona ma zarobić na jego sprzedaży około 13-15 milionów euro.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No i dobrze tutaj bylbyly najwyżej drugim Pedro a jak dobrze pamiętamy była to zwykła zapchajdziura którą na szczęście w końcu kupiło Chelsea.
Tam będzie miał dobrze.

@stone80 Ty się rozpedz i w ścianę uderz, zapchajdziura xd koleś tworzył jedną z najlepszych lini ataku w historii piłki nożnej MVP, ale możesz nie pamiętać bo jesteś kibicem "zapchajdziura"

@stone80 porównywać Carlesa Pereza do Pedro, 65 krotnego reprezentanta Hiszpanii xDDDD

Dla przypomnienia osiągnięcia drużynowe Pedro:
FC Barcelona

Klubowe Mistrzostwo Świata: 2009, 2011

Liga Mistrzów UEFA: 2008/09, 2010/11, 2014/15

Superpuchar Europy: 2009, 2011, 2015

Mistrzostwo Hiszpanii: 2008/09, 2009/10, 2010/11, 2012/13, 2014/15

Puchar Króla: 2008/09, 2011/12, 2014/15

Superpuchar Hiszpanii: 2009, 2010, 2011, 2013,

Chelsea F.C.

Premier League: 2016/2017

Puchar Anglii: 2017/2018

Liga Europy: 2018/2019

Reprezentacyjne

2010 – Mistrzostwo Świata 2010

2012 – Mistrzostwo Europy 2012

Lat - 32 - wartość wg transfermarkt - 17 mln EUR; Carlez Perez w wieku 21 lat - 10 mln.
Gole dla Barcelony:
Pedro - 58; wliczając Barcelonę B - 96
Carles Perez - 1; wliczając Barcelonę B - 14.

WTF.... :D

@Marcin5aa Człowieku oglądałem Barcelonę Guardioli i pamiętam jak było.
Miał 1-2 co najwyżej niezłe sezony a potem przez X lat było ciągle to samo, dostawał piłkę na skrzydle, chwilę się pokręcił i oddawał z powrotem. Zero kreatywności, zero dryblingu ani strzałów z dystansu, z wykańczaniem akcji też miał duży problem.
Dobrze pamiętam jak po nim tutaj wszyscy jechali, że co ten człowiek w ogóle robi w takim klubie.
Ja rozumiem, że dawnych piłkarzy się wspomina w superlatywach ale błagam nie róbmy z Pedro swietnego gracza xd To był co najwyżej przeciętniak. Tak samo jak Alves który tutaj już uchodzi za legendę a dobrze pamiętam jak po nim wszyscy jeździli bo 99% jego dośrodkowań leciało w trybuny xd

@stone80

"To był co najwyżej przeciętniak. Tak samo jak Alves który tutaj już uchodzi za legendę a dobrze pamiętam jak po nim wszyscy jeździli bo 99% jego dośrodkowań leciało w trybuny xd".

Przedstaw statystyki wskazujące iż 99% jego dośrodkowań leciało w trybuny. Czyżby kolejne klamstwo? Alves - przecietniak - ponad 100 asyst dla Barcelony i ponad 20 bramek.

@pax Boże Ty to bez kitu inteligentny jesteś, żeby myśleć, że ja tak serio z tym 99%

Po prostu oglądało się mecze. Pedro dostawał piłkę i odgrywał z powrotem. Czasem wykończył jakąś akcję dokładając nogę ale czesto nawet to mu nie wychodziło. Alvesa bardzo lubiłem bo wesoły chłopak był i miał dobry drybling, szybkość i był zazwyczaj dosyć solidny w defensywie ale te jego dośrodkowania to była katorga. Do nikogo w zdecydowanej większości w ostatnich sezonach. Na prawej stronie jak nie było Messiego to dopiero jak Sanchez przyszedł to coś się zaczęło kreatywnego dziać ale gość miał tragiczną skuteczność.
Trzon tej drużyny to była legendarna pomoc, Messi i Henry/Villa no i potem Suarez.
W obronie tak naprawdę jedyną osobą która zasługuje na tytuł legendy to Puyol.

@stone80
Widzisz. Mnie próbujesz łapać na nieścisłościach i jeszcze Ci się to nie udało. Ja wzialem pierwszy Twój tekst i od razu albo specjalnie błędne dane albo specjalnie uogólnienie.
Villa i Henry to nie były legendy baa, nawet gwiazdy Barcelony, kilka dobrych spotkań, reszta bardzo słaba.
« Powrót do wszystkich komentarzy