Marc-André ter Stegen: Musimy poprawić wiele aspektów gry

Julia Cicha

25 stycznia 2020, 21:55

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Kolejnym z piłkarzy Barcelony, który wyszedł do przedstawicieli mediów po porażce z Valencią, był Marc-André ter Stegen.

− Nie mieliśmy wielu okazji, w których moglibyśmy skrzywdzić rywali. Musimy poprawić wiele aspektów, ale trzeba spojrzeć i na to, co zrobiliśmy dobrze, i na to, co źle. Będziemy dalej pracować, by dojść do tego, czego pragniemy.

− Dobrze zaczęliśmy drugą połowę, ale Valencia strzeliła gola rykoszetem, co nas skrzywdziło, bo mieliśmy duże posiadanie piłki i staraliśmy się uniemożliwić rywalom tworzenie okazji. To była dość dziwna sytuacja, potem już przegrywaliśmy i było trudniej. Musimy pracować nad tym, czego wymaga trener. Jestem optymistą, możemy się poprawić.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wiele i to nie przez pryzmat wczorajszego beznadziejnego meczu.

Gdyby nie Marc to niewiadomo co by było, ile razy można ratować tą beznadziejną obronę. Szczególnie pchany na siłę tragiczny Pique.
Z całym szacunkiem za dokonania dla tego pana, ale jego lata świetności już dawno się skończyły.

myśle że formacja była bardzo nietrafiona , za bardzo przesuwaliśmy się pod bramkę , z czego co gorsza nic nie wynikało ,a valencia nas głównie z kontry atakowała zagraliśmy dokładnie tak jak im leżało , nie mogło być inaczej

Panowie brakuje szybkości zaskoczenia. Tak jak oni grają to ja mogę grać sobie w fife. Ansu nie jest zawodnikiem na pierwszy skład. Rakitic na podmęczonego rywala no proszę was przecież on potrafi przyjąć i odegrać do tyłu. Kiedyś patrzyłem na Barca i tylko czekałem jak błysną jakąś akcja a teraz ta gra meczy oczy. Dzięki

jedyny ktory nie ma sobie nic do zarzucenia

Marek to ma akurat najmniej do nadrobienia.
Ostoja!

Problem w tym ze nie ma przyspieszenia w naszej grze, dobrze ze mamy spore posiadanie pilki, ale takim wolnym rozegraniem nie da sie nikogo zaskoczyc (nawet druzyn z trzeciej ligi)

Co mecz slyszę to samo..Musimy się poprawić...

Znowu, czasu im zabraknie. A ze brsmka po rykoszecie, oni nawet tego nie moga miec bo strzalow jak na lekarstwo jest ostatnio.

Ehh shit here we go again...