Rivaldo: Edinson Cavani byłby świetnym wzmocnieniem ataku Barcelony

Ela Rudnicka

23 stycznia 2020, 19:30

AS

19 komentarzy

Fot. Getty Images

Były zawodnik Barcelony Rivaldo uważa, że Edinson Cavani byłby świetnym wzmocnieniem Barcelony. Ponadto Brazylijczyk wypowiedział się na temat wczorajszego słabego występu Barcelony w spotkaniu z Ibizą i nowego szkoleniowca klubu Quique Setiéna.

Rodrigo: Jest jednym z najlepszych strzelców w LaLidze, to kluczowy zawodnik dla Celadesa. Z pewnością sprowadzenie go do Barcelony nie będzie tanie. Negocjacje również nie będą łatwe, ponieważ w grę wchodzi tutaj wzmocnienie bezpośredniego rywala Valencii.

Cavani: Wydaje się, że jest blisko odejścia z PSG, byłby świetnym wzmocnieniem ataku Barcelony teraz, kiedy Suárez nie zagra przez dłuższy czas. To topowy napastnik, zawsze grywał w najlepszych ligach europejskich. Oczywiście z finansowego punktu widzenia nie byłoby to najlepsze rozwiązanie, ponieważ za kilka lat ciężko będzie go sprzedać z powodu jego wieku.

Mecz z Ibizą: Setién nie może być zadowolony z przeciętnego występu. Skarżył się z powodu gry swojego zespołu, wydaje mi się, że postawił poprawną diagnozę.

- Pamiętam, że kiedy ja byłem piłkarzem, w spotkaniach tego rodzaju skupialiśmy się tylko na tym, żeby wygrać, nie miało znaczenia to, że gra była fatalna. Takich rywali zawsze ciężko pokonać.

- Nic dziwnego, że Barcelona nie grała dobrze z powodu wielu powodów. To mecze, w których piłkarze nie koncentrują się tak, jak w LaLidze czy Lidze Mistrzów. Dzieje się tak nie tylko w przypadku Barcelony czy innych klubów hiszpańskich, ale również w innych krajach, zwłaszcza w meczach wyjazdowych. Inne miejsce, niezbyt mocna jedenastka… Wszystko się na to składa.

- Najważniejszym w takich meczach jest uniknięcie wstydliwej porażki z gorszą drużyną. To mogłoby spowodować brak stabilności w zespole.

Setién: Udaje mu się to, co jest najważniejsze, czyli wygrywanie meczów. Oczywiście prawdą jest, że poziom gry Barcelony nie jest jeszcze wysoki.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Chcą nam tu zrobić niegdysiejszy Milan, który ściągał dziadków. No dramat jak dla mnie.

Lepszy Cavani niż ten Rodrigo i tańszy!

Z tego co pamiętam to Messi nie zs bardzo lubi Cavaniego

Cavani to jedyny napastnik na rynku ktory moze zastapic Suareza. Poza tym jest do wziecia za 30mln przy jakies wymiance to pewnie mniej. Czas moze uzupelnic sklad kims pokroju Larssona a nie Kevina Princa-Rasiaka.

I ja się zgadzam w 100%
Na zastępstwo za Suareza to jak najbardziej, tym bardziej że jest do wzięcia za darmo w lato, więc cana by nie była wysoka.

I to jak... Rownorzedny wzgledem Suareza

Ja tak jestem za sprowadzeniem kogoś młodszego np Martineza z Interu..Mbappe to było by coś,ale podobno do Realu woli ii cena z kosmosu.Ostatecznie czekam na Neymara zawsze byłem za jego powrotem

Dziwi mnie, że Rivaldo nie jest dyrektorem sportowym. Przecież on wie wszystko o zawodnikach, kogo i jak sprowadzić do Barcy.

Razem z Neymarem powinni przyjść, a jak będzie karny do wykonania, to Messi rzuci im piłkę i powie „strzelajcie chłopaki”

ja bym proponował jego na 9 dać :D

Jest i wywiad z Mr Obvious :)

Tak. 5 lat temu..

Serio zróbcie zakładke z wywiadami Rivaldo bedzie prosciej ;p

O wkońcu inne zdjęcie:)

No co Ty nie powiesz :D
Doswiadczony, silny, waleczny, z dobra technika uzytkowa i swietnymi warunkami... Na co on komu? :D

Hej Rivaldo Hej.