Sergi Roberto: Mimo niekorzystnego wyniku, wykazaliśmy się cierpliwością w naszej grze

Radek Koc

22 stycznia 2020, 22:39

Mundo Deportivo

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Sergiemu Roberto przypadł w meczu z Ibizą zaszczyt pełnienia funkcji kapitana i wychowanek Barçy zwrócił na to uwagę w pomeczowej wypowiedzi. 

- Ibiza wyszła na prowadzenie i na tym boisku było nam trudniej zaprezentować naszą grę. Wiedzieliśmy, że jeśli wykażemy się cierpliwością w drugiej połowie, zawodnicy Ibizy trochę zmniejszą obroty. Ostatecznie udało nam się wywalczyć zwycięstwo w ostatniej minucie meczu. 

- Jesteśmy zadowoleni. Mimo tego, że musieliśmy odrabiać straty, kontynuowaliśmy naszą grę. Znajdowaliśmy wolne przestrzenie i niekrytych zawodników. 

- Griezmann miał dwie sytuacje i obie zamienił na gole. Jesteśmy szczęśliwi z jego powodu. Pomógł drużynie tymi dwiema bramkami. 

- Jestem naprawdę zachwycony możliwością gry z opaską kapitańską na ramieniu. Jestem czwartym kapitanem w kolejności. Leo, Busi i Gerard nie przyjechali jednak dzisiaj na mecz. Jestem zadowolony, że mogę reprezentować drużynę w ten sposób i że udało nam się dzisiaj wywalczyć to zwycięstwo. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"Jesteśmy zadowoleni"

Oni żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

@vangoor „...Ze udało nam się wywalczyć to
zwycięstwo.”

@vangoor to nie Roberto to jego alter ego :D
« Powrót do wszystkich komentarzy