Bramkarz Granady: Często dzieje się tak, że nie wiesz, czy Messi strzeli, czy będzie dryblował

Radek Koc

20 stycznia 2020, 22:30

ideal.es

4 komentarze

Fot. Getty Images

Bramkarz Granady wypowiedział się dla mediów po spotkaniu na Camp Nou. Portugalczyk nie chciał komentować decyzji sędziowskich, choć przyznał, że czerwona kartka była przesadą.

- Rozegraliśmy z Barceloną wielkie spotkanie. Wyszliśmy na boisko bardzo zmotywowani i bardzo skoncentrowani. Wiedzieliśmy, że Barcelona lubi utrzymywać się przy piłce. Mieliśmy pecha przy strzale Etekiego, kiedy piłka uderzyła w słupek. Wyrzucenie jednego z naszych graczy z boiska również było decydujące, ponieważ gra na tym stadionie bez jednego zawodnika jest bardzo trudnym zadaniem. Wiedzieliśmy, że od momentu pokazania czerwonej kartki Germanowi, piłkarze Barçy mogli nam strzelić gola w każdym momencie. W ten sposób można podsumować ten mecz. 

- Trzeba docenić pracę naszego zespołu. Trudno się gra na Camp Nou. Dodatkowo warunki pogodowe skomplikowały to spotkanie obu drużynom, wiał bardzo silny wiatr. Jesteśmy zadowoleni z naszego wysiłku i musimy kontynuować tę pracę. 

- Czy czerwona kartka była słuszna? Nie rozmawialiśmy w szatni zbyt dużo na ten temat. Ja nie lubię za bardzo rozmawiać na temat sędziowania, ale uważam, że w tym przypadku decyzja podjęta przez arbitra, była przesadzona. Wolę za dużo nie mówić na ten temat. 

- Leo Messi posiada wielką jakość piłkarską. Może strzelić gola w każdym momencie. Często dzieje się tak, że nie wiesz, czy Messi strzeli, czy będzie dryblował. Jest bardzo trudno grać przeciwko takiemu piłkarzowi, jakim jest Messi. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co im odwaliło z tym, że rozegrali wielkie spotkanie!?