Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

17 stycznia 2020, 12:23

Marca, MD, The Telegraph, Sport

25 komentarzy

Fot. Getty Images

Hiszpańskie media informują o możliwych transferach do Barcelony B. Uważają również, że Arturo Vidal prawdopodobnie pozostanie w klubie. 

Santiago Ramos Mingo

Marca: Boca jest wściekłe, ponieważ zawodnik nie podpisał profesjonalnego kontraktu i teraz może odejść za darmo, jedynie po zapłaceniu przez jego nowy klub ekwiwalentu za wyszkolenie. Wg dziennika Barça doszła już do porozumienia z Ramosem, choć argentyński klub ma nadzieję na jego zatrzymanie. Prezes Boca powiedział w radiu: "on nie przyszedł na trening, to część problemu. Ktoś nie podpisał z nim umowy i gdy tylko Ramos odejdzie do Barcelony, znajdziemy winnych tego zaniedbania. Na pewno byli też jacyś pośrednicy, ponieważ nikt nie zaczyna rozmawiać z Barçą ot tak sobie". 

Dani Olmo

Marca: Prezes Dinamo Zagrzeb skomentował sytuację Hiszpana: "Dani powiedział, że chętnie przeszedłby do Barcelony? Być może, ale nie ma nic konkretnego. Ma umowę z Dinamo do 2021 roku i zostaje, nie jest na sprzedaż. 30 milionów? To dobra kwota, ale najpierw ktoś musiałby ją zaoferować. Nie ustalamy ceny, bo nikt o nią nie pytał. Nie wiem, skąd biorą się te doniesienia, nikt do mnie nie dzwonił. Do zamknięcia okienka zostały jednak dwa tygodnie i wszystko może się zdarzyć".

Ivan Morante

The Telegraph: Oprócz Barcelony zawodnikiem Villarrealu interesuje się również Manchester City. Pomocnik ma o tym wiedzieć, a Anglicy pracują nad jego pozyskaniem. 

Alejandro Marques

Mundo Deportivo: Mimo że Quique Setien wypróbował napastnika na treningu, wszystko wskazuje na to, że trafi on do Juventusu. Piłkarz nie zaakceptował oferty przedłużenia umowy z Barceloną, a negocjacje zostały zerwane. W związku z tym nie wróciłby do gry aż do czerwca, a klub szuka mu nowego pracodawcy. 

Rey Manaj

Mundo Deportivo: Przeprowadzenie transferu najpierw opóźniło zapalenie ucha gracza, a teraz przesunie się ono o kolejny tydzień z powodu problemów biurokratycznych. Manaj jest już jednak w Barcelonie i dziś przejdzie badania medyczne. Umowę podpisze dopiero w przyszłym tygodniu, w związku z czym nie zagra w niedzielę z Nàstikiem. 

Sport: Ten dziennik również informuje, że dziś Manaj przejdzie badania medyczne i podpisze umowę w przyszłym tygodniu. 

Arturo Vidal

Mundo Deportivo: Inter niemal całkowicie zrezygnował już z transferu. Przyjście Quique Setiena miało zamknąć Vidalowi drzwi do odejścia z klubu. Również włoskie media są zgodne, że Inter skupia się teraz na Christianie Eriksenie. 

Lautaro Martínez

Mundo Deportivo: Zapytany o zainteresowanie Barcelony napastnik odpowiedział: "jestem graczem Interu i jestem tu szczęśliwy. Skoro dobrze się o mnie mówi, to znaczy, że dobrze gram. Chcę dalej iść tą drogą. Jestem spokojny i szczęśliwy w Interze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A taki Firmino? Pewnie za drogi

A Gdzie temat Neymara ? Lekarstwo na prawie wszystkie nasze bolączki .... Bartek go ściągnie latem , CL wygrają i wtedy zostanie obecny zarząd :) ma Łeb na karku :)

Już lepiej postarać się o Jesusa, bardziej wszechstronny napastnik a przy guardioli pewnie poznał pewne aspekty gry Barcy

teraz dani w lecie lautaro

Ramos - Mina cóż za połączenie;)dobry on jest ktoś coś wie?

Ja marze o Lautaro,to musi się wydarzyć ;)

Chciałbym Lautaro u nas, oby w lecie dołączył do nas. :))

a co powiecie o Rashfordzie? Ja bym chciał go zobaczyć w koszulce Barcelony.

Po wypowiedzi prezesa Dinama Zagrzeb wynika ze chcieliby juz Olmo sprzedać. Chyba już czuje zapach kasy.

Ten Lautaro jest przereklamowany. Ogladalem 2 mecze Interu i gra srednio ma dobre momenty tylko. Poza tym wcale nie jest lepszym napastnikiem od byczka z ktorym gra razem w ataku. A byczek nawet ma wiecej goli :).
Dlaczego np nie chcemy za darmo Eriksena ??