Rivaldo: Być może Barcelonie brakuje żywiołowości i motywacji, którą ma np. Diego Simeone

Julia Cicha

10 stycznia 2020, 17:00

Marca

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Były piłkarz a obecny ambasador firmy Betfair Rivaldo skomentował wczorajszą porażkę Barcelony z Atlético w półfinale Superpucharu Hiszpanii.

Porażka: Barça nie może zasypiać w tak ważnych spotkaniach. To frustrujące. Kontrolowała mecz, by później wypuścić wynik z rąk. Obrona nie może przysypiać w starciach z tak groźnym rywalem trenowanym przez Simeone. Cholo jest bardzo żywiołowy przy linii bocznej, dużo krzyczy i motywuje zawodników. Być może tego brakuje nieco obecnej Barcelonie.

Przyszłość Valverde: Na pewno ta klęska nie działa na jego korzyść. Przypomniała mi poprzednie porażki w Lidze Mistrzów. Klub może poważnie rozważyć zwolnienie go. Według mnie jest to realna możliwość w najbliższej przyszłości lub na koniec sezonu. Taki klub jak Barça nie może przegrywać spotkań w ten sposób, tak niedbale.

VAR: Zawsze mówiłem, że jestem mu przeciwny, ale skoro już jest, trzeba stosować się do przepisów. W tym meczu VAR spisał się dobrze. Gole anulowane Messiemu i Piqué nie były prawidłowe. Ja jednak zlikwidowałbym VAR, bo odbiera on wiele emocji, które daje nam piłka.

Praca Zidane’a w Realu: Jeśli ktoś miał wątpliwości co do jego umiejętności, teraz na pewno widzi już, że Zidane umie zarządzać kadrą i ego piłkarzy. Stosuje też dobre systemy gry i sprawia, że drużyna dobrze rywalizuje.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie być może, tylko przede wszystkim.

Kocham go za te wypowiedzi

Jako do człowieka to na prawdę gość z klasą nie wątpię . Ale jako trener nic nie robi podczas meczu, tylko kucnie i myśli. Sądzę że brakuje mu tego co ma Conte , Klopp czy Simeone , powinien krzyknąć , obudzić , odpowiednio ustawić , wpłynąć na grę , dodać im wsparcia. Szkoda wygranego meczu przy nie złej grze do 70 min.

Jak można być przeciwny VAR-owi ?
Trzeba go udoskonalić ale jak można być przeciwnym, żeby w sporcie było bardziej sprawiedliwie ?
Moim zdaniem po prostu poza tym jak jest teraz, trener drużyny powinien mieć możliwość 2-3 razy w ciągu meczu poprosić o analizę powtórek i tyle.

Śmiech śmiechem ale bardzo ładnie wypunktował Valverde, kolejna porażka w frajerskim stylu :(

Nowości nie wymyślił powinien nobla dostać za swoje złote myśli.

Jest Rivaldo jest impreza xD wszedłem tylko poczytać komentarze :D

Ooo i znowu nasz celebryta, tak dawno nic nie komentował, że aż o nim zapomniałem :)

"Rivaldo i jego Złote Myśli" tom 23...

Kolejna wielka odpowiedź wielkiego Rivaldo.

Oczywiście redakcja zawsze go wstawi xd.

Ameryki to on nie odkrył
konto usunięte

Nie być może, a na pewno.