Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych

Julia Cicha

10 stycznia 2020, 11:45

AS, Daily Star, MD

24 komentarze

Fot. Getty Images

Mimo że media skupiają się dziś na porażce Barcelony w Superpucharze Hiszpanii, nie zabrakło nowych doniesień transferowych.

Louie Barry

AS: Zawodnik trafił do Barcelony latem za 250 tysięcy euro, a teraz może odejść do Aston Villi za nawet 3 miliony. Powoduje to skargi jego poprzedniego klubu, West Bromu, kttóry czuje się pokrzywdzony, ponieważ otrzymał jedynie kwotę za wyszkolenie piłkarza. Dodatkowo, Barça wciąż jeszcze nie zapłaciła Anglikom. Barry nie grał dużo w juvenilu i wydaje się, że jego przygoda w klubie będzie bardzo krótka.

Moussa Wagué

Daily Star: Leicester miało zwrócić uwagę na obrońcę i jest gotowe wypożyczyć go z opcją kupna po zakończeniu sezonu. Zainteresowanie graczem wzrosło w ostatnich tygodniach, gdy okazało się, że angielski klub może opuścić Ricardo Pereira.

Arturo Vidal

Mundo Deportivo: Barcelona nie zgadza się na sprzedaż Chilijczyka. Rozważy zmianę zdania, jeśli otrzyma bardzo korzystną propozycję. Inter nie poddaje się i jest w stałym kontakcie z agentem Vidala. 

Nélson Semedo

Mirror: Tottenham interesuje się Portugalczykiem i chciałby go kupić jeszcze zimą, by wzmocnić się po sprzedaży Trippiera.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Poza jednym meczem z Realem rok temu Semedo chyba nie miał genialnych męczy. Lepiej mu idzie na stronie Alby tylko pytanie czy to nie wina faktu że z lewej jest Messi?

Sprzedać Roberto i Rakitica. wypożyczyć todibo , vidala zostawic i wrzucic Puiga do 1 skladu. Ja bym tak zrobil w zime

I chyba inter złożył propozycje nie do odrzucenia 12 mln haha chcą nas wydymac jak z rafinha ugadali się na 38 mln a później chcieli dać połowę z tego. Nie z nami takie zagrywki.

Sprzedać Vidala za 20mln, włączyć Puiga do pierwszego składu. Wague i Semedo powinni zostać, bo lepszej prawej strony nie znajdziemy na obecnym rynku.

Sprzedać Semedo i niech Wague więcej gra i będzie ok.

dlaczego Barca ma tylko sprzedawać? nie ma planów kupna żadnego zawodnika? może nie doczytałem któregoś artykułu, ale moim skromnym zdaniem potrzebujemy transferów, chociażby dla konkurencji, bo nasza drużyna często wychodzi rozkojażona... tak jakby każdy miał pewne miejsce w 11

Najważniejsze to pozbyć się w pierwszej kolejności zawodników najsłabszych a najsłabszym od jakiegoś czasu jest Rakitić. Na dodatek blokuje miejsce dla młodych a to jest karygodne. Vidal go zjada pod każdym względem !!

Jak dadzą za Semedo 40+ to sprzedać z pocałowałem ręki.

Sprzedaż za grosiki vidala się nie opłaca, bo z nim Barcelona ma szanse zarobić idąc wyżej w LM.Bez niego szanse spadają.Na pewno nie można sprzedać i Wague i Semedo razem. Bez przyjścia Emersona.Jeśli miałby kogoś sprzedać to Rakitica i korzystać z Puiga choć nie awansowałbym go z Barcy B z uwagi na Vidala i powrót Arthura.Kiedy trzeba powoływałbym go do pierwszego zespołu.