Ángel Correa: Messi oprócz bycia najlepszym piłkarzem na świecie jest też wspaniałą osobą

Dariusz Maruszczak

8 stycznia 2020, 14:30

EFE, Mundo Deportivo

2 komentarze

Fot. Getty Images

Pomocnik Atlético Ángel Correa w wywiadzie dla agencji EFE wypowiedział się na temat swojego rodaka Leo Messiego, z którym zmierzy się jutro w półfinale Superpucharu Hiszpanii.

Correa został zapytany, jak zatrzymać gwiazdora Barcelony. – To pytanie zadają sobie wszyscy, myślę, że od jego debiutu. Nie ma odpowiedzi. Cały zespół musi bardzo ciężko pracować przez 90 minut, żeby móc uzyskać zwycięstwo. Messi jest kompletnym piłkarzem, który ma wszystko, i będzie bardzo miło ponownie się z nim zmierzyć. Liczymy, że tym razem uda się nam wygrać.

Zawodnik Atlético ujawnił również, jaki jest Messi pod względem osobistym. – Jest bardzo spokojny, jak widać. Oprócz bycia doskonałym piłkarzem, najlepszym na świecie, jest też wspaniałą i bardzo skromną osobą, po której widać, że kocha swoją rodzinę i przyjaciół.

Correa wypowiedział się też na temat roli kapitana Messiego w reprezentacji Argentyny. – Messi zawsze rozmawia z najmłodszymi zawodnikami, zresztą ze wszystkimi. Jest kapitanem i rozmawia z całą drużyną, dobrze prowadzi zespół i świetnie radzi sobie w reprezentacji.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Potwierdzam. Messi to moj dobry ziomek